APsystems w Polsce

Lider w branży mikrofalowników

APsystems oferuje zaawansowaną, wydajną technologię mikroinwerterów słonecznych. Rozwiązanie mikroinwertera APsystems łączy w sobie wysoce wydajną inwersję mocy z przyjaznym dla użytkownika monitorowaniem, aby zapewnić niezawodną, zrównoważoną energię. Architektura tego systemu zwiększa produkcję energii słonecznej i zapewnia maksymalną wydajność dla paneli fotowoltaicznych, a dzięki silnemu zaangażowaniu w badania i rozwój firma nieustannie wprowadza nowe technologie i produkty na rynek.

Stilo Energy jest oficjalnym partnerem firmy APsystems w Polsce oraz głównym dystrybutorem produktów tej firmy.

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie oparte o mikroinwertery?

SKUTECZNOŚĆ

Technologia mikroinwerterów APsystems maksymalizuje wytwarzanie energii dla każdego modułu w instalacji fotowoltaicznej, zwiększając wydajność systemu nawet o 20% w porównaniu z tradycyjnymi systemami „stringowymi” opartymi o falownik centralny.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE

Moduł komunikacji ECU-C zbiera dane o wydajności modułu i przesyła je do internetowej bazy danych. Dzięki czemu umożliwia całodobowe monitorowanie instalacji fotowoltaicznej za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, takiego jak komputer domowy lub smartfon.

OPŁACALNOŚĆ

Mikroinwerter APsystems to elastyczne rozwiązanie dla Twojej instalacji fotowoltaicznej. Kompaktowa, niezależna konstrukcja umożliwia łatwą instalację na praktycznie każdej dostępnej powierzchni, a ponieważ jest to system zintegrowany, rozwiązanie mikroinwertera APsystems upraszcza projektowanie systemu. Panele słoneczne można w każdej chwili łatwo i bezproblemowo rozbudować. Oszczędności nie kończą się na tym – mikroinwerter QS1 może obsłużyć do 4 paneli na raz.

BEZPIECZEŃSTWO

W przeciwieństwie do falowników centralnych o wysokim napięciu stałym rzędu kilkuset woltów, mikroinwertery APsystems łączą się bezpośrednio z niskonapięciowym modułem fotowoltaicznym i łączą się z publiczną siecią elektroenergetyczną za pomocą standardowego napięcia AC – zwiększając bezpieczeństwo pracowników i właścicieli domów oraz eliminując możliwość wystąpienia wysokiego napięcia prądu stałego. Funkcjonalność Rapid Shutdown jest wbudowana w każdy mikroinwerter APsystems.

Poznaj nasze produkty

Najmocniejszy mikroinwerter na rynku QS 1

apsystems mikroinwerter

Bezprzewodowy moduł komunikacji ECU-C

Moduł komunikacji energetycznej ecu-c

APsystems na świecie

APsystems obecne jest na całym świecie, w tym w Europie. Ponadto firma plasuje się na 2 miejscu na światowym rynku niezależnych producentów mikrofalowników. Tak samo jak Stilo Energy, APsystems jest członkiem zrzeszenia Sunspec, które ustala standardy dla całej branży PV.

Poznaj główne zalety mikrofalowników

mikrofalownik ap system
  • Gwarantują większą produkcję prądu niż instalacja z falownikiem centralnym
  • Zarządzają pojedynczymi panelami lub grupą paneli, dzięki czemu rozwiązują problem dachów wielopołaciowych, skomplikowanych i częściowo zacienionych
  • Gwarantują bezpieczeństwo ze względu na niewystępowanie napięcia prądu stałego wyższego niż 60V
  • Pozwalają na monitoring pojedynczych modułów, co ułatwia diagnostykę i konserwację
  • Montowane są bezpośrednio na dachu i nie zajmują dodatkowej przestrzeni w domu
  • Nie powodują uciążliwego hałasu, co ma miejsce w przypadku falownika centralnego
  • Mniejsze niż kartka papieru A4 i ważące niecałe 4,5 kg
  • Umożliwiające łatwą rozbudowę instalacji w przyszłości
  • Objęte są wieloletnią gwarancją producenta