Fotowoltaika Gdańsk - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Gdańsku i okolicach

fotowoltaikastilo

Stilo Energy to firma założona przez grupa doświadczonych profesjonalistów, zajmujących się energetyką oraz usługami finansowymi. Choć istnieje od grudnia 2017 roku, udało się jej stworzyć zespół składający się z prawie 100 ekip montażowych w całym kraju, w tym w Gdańsku i okolicach.

Osoby, które decydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą liczyć nie tylko na fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich, najnowocześniejszych rozwiązań, ale również kompleksową realizację „pod klucz”.

Jesteśmy firmą, która posiada dedykowanych koordynatorów na terenie każdego województwa, którzy odpowiadają za ustalenie i dotrzymanie terminów realizacji montaży, a co więcej gwarantują oni również sprawną posprzedażową obsługę klienta. Dlatego też wybierając naszą ofertę możesz mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna wykonana na twoim domu lub budynku firmy spełni wszystkie oczekiwania i bezawaryjnie posłuży przez długi czas, pozwalając ci cieszyć się czystą, darmową energią.

Dowiedz się więcej

Montaż fotowoltaiki w Gdańsku

To, co wyróżnia naszą ofertę, to najwyższa jakość komponentów, z których korzystamy oraz ciągłe poszukiwanie coraz lepszych i nowocześniejszych rozwiązań. Klienci często pytają nas o to, dlaczego zmieniamy producentów, z którymi współpracujemy. Tymczasem odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wciąż poszukujemy najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, by zapewniać systemy fotowoltaiczne, które działają bez zarzutu, a przy tym charakteryzują się dużą wydajnością, bezpieczeństwem i estetyką. Dzięki temu jesteśmy firmą, która może poszczycić się wykorzystywaniem w swoich instalacjach nowoczesnych rozwiązań

W naszej ofercie znajdują się mikrofalowniki, które charakteryzują się produkcją wynoszącą nawet o 15% większą niż falowniki, niwelują efekt spadkowości, a przy tym nie zabierają dodatkowej przestrzeni w domu (są również całkowicie bezpieczne). Innym wariantem, jaki proponujemy są panele monokrystaliczne, wyróżniające się znacznie większą wydajnością niż panele polikrystaliczne. Dla osób, które szukają rozwiązania charakteryzującego się mniejszą powierzchnią oraz znakomitymi walorami estetycznymi oraz solidnością i trwałością wykonania, oferujemy panele full black.

Obecnie współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami komponentów instalacji fotowoltaicznych, wśród których wymienić możemy znaną markę AP System.

Co gwarantuje zespół Stilo Energy?

Nasza oferta to nie tylko najnowocześniejsze komponenty, ale również dobra oferta cenowa. Produkty, które wykorzystujemy w swoich realizacjach, kupujemy bezpośrednio od producentów, dzięki czemu unikamy niepotrzebnych kosztów pośrednich, jednocześnie wciąż oferując rozwiązania klasy premium. Do tego zapewniamy bardzo długi okres gwarancji i dbamy o to, by był on dopasowany do potrzeb każdego z naszych klientów. Działamy sprawnie, dbając o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Gwarantujemy również naprawy pogwarancyjne i prace serwisowe.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Gdańsk i woj. pomorskie

Zakup i montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która się zwraca. Mimo wszystko wciąż wiąże się jednak z dużymi wydatkami. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się w jaki sposób można je zmniejszyć. Na szczęście, jako partner Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu „Mój Prąd”, możemy w tym pomóc. W imieniu klientów mamy prawo składać wnioski o dofinansowanie, co pozwala im uniknąć zbędnych formalności oraz zaoszczędzić czas.

Nie jest to jednak jedyny sposób na finansowanie instalacji fotowoltaicznych, z których skorzystać mogą nasi klienci z Gdańska i okolic. Oferujemy bowiem również możliwość zaciągnięcia atrakcyjnych finansowo pożyczek i kredytów. Nasza firma współpracuje z instytucjami takimi Alior Bank, Millennium, BPS Leasing, Idea Leasing. Warto również wspomnieć o innych programach, które działają na terenie województwa pomorskiego. Poza wymienionym programem „Mój Prąd”, są to Program Czyste Powietrze, który umożliwia zarówno otrzymanie dotacji, jak i pożyczki, którą należy spłacić w przeciągu 15 lat (raty za instalacje fotowoltaiczne są wówczas naprawdę niewielkie) oraz Program Prosument 2, który jest bardzo rozbudowaną formą wsparcia – w jej ramach zainteresowani mogą skorzystać z pożyczki lub kredytu preferencyjnego, który razem z dotacją wynieść może łącznie do 100% kosztów kwalifikowanych instalacji.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że każda osoba może skorzystać tylko z jednego sposobu finansowania instalacji ze środków publicznych. Dlatego też nasi doradcy robią wszystko, by pomóc klientom wybrać najbardziej korzystne dla nich finansowo rozwiązanie.

ADRES:

Traugutta 115c

80-226 Gdańsk

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Gdańsku i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Gdańsku i województwie pomorskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą