Fotowoltaika Katowice - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Katowicach i okolicach

fotowoltaikastilo

Firma Stilo Energy powstała w grudniu 2017 roku. Założyło ją grono doświadczonych menedżerów z branży energetycznej i usług finansowych. Naszym atutem jest zespół: profesjonalni, zmotywowani pracownicy, którzy doradzą i pomogą nawet w najbardziej skomplikowanych i nietypowych sprawach. Obecnie jesteśmy liderem rynku pod względem liczby instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników. Proponujemy montaż fotowoltaiki w Katowicach i na terenie całego województwa śląskiego, a także w całym kraju.

Dowiedz się więcej

Nasza działalność ma trzy filary, a każdy jest dla nas równie ważny. Są to:

 • inteligencja rozwiązań,
 • komunikacja z klientami,
 • współpraca z partnerami.

Panele fotowoltaiczne dla Katowic, Śląska a także falowniki oraz mocowania sprowadzany od najlepszych producentów na świecie. Od listopada 2019 roku Stilo Energy jest partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu „Mój Prąd”. Będąc stroną porozumienia, mamy możliwość złożenia wniosku o dotację w imieniu klienta. Zdejmujemy z niego obciążenia formalne, aby mógł bez przeszkód sięgnąć po tanią energię dla swojego domu i firmy.

Stilo Energy jest pierwszym polskim przedsiębiorstwem, które dołączyło do międzynarodowej organizacji SunSpec. Jej działalność skupia się na definiowaniu standardów otwartych danych dla branży energii odnawialnej i fotowoltaiki (PV). Normy te obniżają koszty, umożliwiając producentom wbudowanie większej inteligencji w komponenty układu oraz usprawnienie integracji i zarządzania systemami energii odnawialnej.

Obsługujemy klientów w Katowicach, a także na całym Śląsku i w Zagłębiu. Działamy lokalnie. Dzięki gęstej sieci brygad instalatorów jesteśmy obecni w całym kraju, zawsze blisko klientów. To pozwoliło nam stać się jednym z 5 głównych operatorów programu Mój prąd. Obecność w organizacjach międzynarodowych sprawia, że możemy wdrażać światowe rozwiązania tutaj: w Polsce, na Śląsku i w Zagłębiu. W Twoim domu.

Markę Stilo Energy budują następujące elementy:

 • Ogólnopolska sieć własnych instalatorów.
 • Najnowocześniejsza technologia oparta o mikrofalowniki (mikroinwertery)
 • Wsparcie w uzyskaniu dopłat do fotowoltaiki. Pomagamy przy pozyskiwaniu finansowania z programów regionalnych i ogólnopolskich
 • Dogodne formy finansowania inwestycji. Dzięki współpracy z bankami i instytucjami finansowymi zapewniamy korzystne warunki pożyczek na fotowoltaikę
 • Odpowiedzialność za instalacje od A do Z. Każdy klient otrzymuje szereg niezbędnych gwarancji, a także nasze doradztwo i pomoc techniczną na etapie użytkowania instalacji
 • Najmocniejsze panele fotowoltaiczne na rynku
 • Dobór instalacji do potrzeb klienta (np. dopasowanie rodzaju instalacji do nietypowych dachów czy zalesionej okolicy). Podejmujemy się najbardziej wymagających montaży

Dofinansowanie do fotowoltaiki Katowice i woj. śląskie

 • ogólnopolski program Mój Prąd,
 • ulga podatkowa – do 10 000 zł,
 • ulga inwestycyjna dla rolników,
 • nisko oprocentowane kredyty – zapewniamy dogodne warunki dzięki współpracy między innymi z Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing,
 • Program priorytetowy Czyste Powietrze dla województwa śląskiego.

ADRES:

Ul. Staromiejska 6/10d

40-013 Katowice

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Katowicach i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Katowicach i województwie śląskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Regionem katowickim opiekuje się Dyrektor regionalny Kryspin Wojda:

Dyrektor Fotowoltaika Warszawa Stilo Energy S.A.
Kryspin Wojda

Z zamiłowania mocno związany z motoryzacją, z zawodu grafik komputerowy, z pasji do sprzedaży i zarządzania – na stałe zespolony z branżą fotowoltaiczną.

Specjalizuję się w doradztwie w zakresie wyboru paneli, doboru mocy, pomocy w pozyskaniu dofinansowania oraz nadzoru montażu fotowoltaiki na podległym mi regionie – razem z doświadczoną grupą sprzedawców. Od zawsze jestem związany z Górnym Śląskiem i Zagłębiem, a od niedawna również z woj. opolskim i łódzkim, gdzie realizujemy prace dla klientów z całego regionu.

Myślisz nad instalacją fotowoltaiczną? Jesteś zainteresowany nowymi technologiami, a może oczekujesz fachowej porady w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą