Fotowoltaika Kielce - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Kielcach i okolicach

fotowoltaikastilo

Firmę Stilo Energy utworzyła grupa doświadczonych menedżerów z branży energetycznej i usług finansowych. To było w grudniu 2017 roku. Nasz największy atut, czyli grono profesjonalistów i kompetentnych, pełnych życzliwości doradców, sprawił, że dziś możemy powiedzieć bez przesady: jesteśmy liderem rynku pod względem liczby instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników. Jednym z powodów tak szybkiego zdobycia zaufania tysięcy klientów jest fakt, że nie boimy się wyzwań. Doradzimy, zaplanujemy i zainstalujemy fotowoltaikę nawet tam, gdzie pozornie się nie da.

Montujemy fotowoltaikę w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim. Nasza działalność nie ogranicza się jednak do tej części kraju – jesteśmy obecni w całej Polsce.

Dowiedz się więcej

Działalność Stilo Energy opieramy na trzech podstawowych filarach:

 • inteligencji rozwiązań,
 • komunikacji z klientami,
 • współpracy ze starannie dobieranymi partnerami.

Panele fotowoltaiczne, falowniki i mocowania, które instalujemy u klientów, pochodzą od najlepszych producentów na świecie. Od listopada 2019 roku jesteśmy partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu Mój Prąd. To pozwala nam składać wnioski o dotację na fotowoltaikę w imieniu klienta, zdejmując z niego ciężar formalny inwestycji. To ważny krok do tego, aby fotowoltaika stała się dostępna dla wszystkich – nawet dla osób, które gubią się w gąszczu przepisów i druków.

Stilo Energy jest pierwszą polską firmą należącą do międzynarodowej organizacji SunSpec. Jej głównym zadaniem jest definiowanie standardów otwartych danych na potrzeby energii odnawialnej i fotowoltaiki (PV). Wiąże się to z obniżeniem kosztów, wbudowaniem większej inteligencji w komponenty systemu oraz usprawnieniem integracji i zarządzania rozbudowanymi instalacjami energii odnawialnej.

Montujemy panele fotowoltaiczne w Kielcach i okolicznych miejscowościach, na terenie świętokrzyskiego ale też w całym kraju – dzięki temu jesteśmy jednym z 5 głównych operatorów programu Mój Prąd. Pozostajemy obecni na wszystkich szczeblach. Mocna sieć instalatorów pozwala nam na bezpośredni kontakt z klientem i dokładne poznanie potrzeb każdego. Udział w organizacjach międzynarodowych daje dostęp do doświadczeń z fotowoltaiką z całego świata. Przekładamy globalne rozwiązania na lokalne działania – także w Twoim województwie. Zapraszamy mieszkańców Kielc i okolic do skorzystania z zalet fotowoltaiki przy pomocy formalnej z naszej strony. Niżej znajduje się lista programów dofinansowania, z których mogą skorzystać mieszkańcy tych regionów.

Markę Stilo Energy tworzą:

 • Sieć własnych instalatorów działająca w całej Polsce. W naszym makroregionie mamy ich …
 • Najnowocześniejsza technologia oparta o mikrofalowniki (mikroinwertery)
 • Wsparcie w uzyskaniu dopłat do fotowoltaiki w programach regionalnych i ogólnopolskich
 • Dogodne formy finansowania inwestycji. Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi, co pozwala nam negocjować korzystne warunki kredytów dla naszych klientów
 • Odpowiedzialność za instalacje od A do Z, do tego szereg niezbędnych gwarancji i pełne wsparcie dla użytkowników montowanej przez nas fotowoltaiki
 • Najmocniejsze panele na rynku od najlepszych producentów na świecie
 • Indywidualne podejście do instalacji według potrzeb klienta (np. dopasowanie rodzaju instalacji do nietypowych dachów czy zalesionej okolicy)

Dofinansowanie do fotowoltaiki Kielce i woj. świętokrzyskie

 • ogólnopolski program Mój Prąd,
 • ulga podatkowa – do 10 000 zł,
 • ulga inwestycyjna dla rolników,
 • nisko oprocentowane kredyty – współpraca między innymi z Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing pozwala nam zaproponować klientom korzystne warunki kredytu,
 • Program priorytetowy Czyste Powietrze dla województwa świętokrzystkiego.

ADRES:

Ul. Stefana Okrzei 64/3

25-435 Kielce

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Kielcach i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Kielcach i województwie świętokrzyskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy tu 9 brygadami  instalatorskimi gotowymi do pracy.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą