Fotowoltaika Lublin - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Lublinie i okolicach

fotowoltaikastilo

Panele fotowoltaiczne stają się jednym z elementów zarówno wiejskiego, jak i miejskiego krajobrazu. Z zalet zielonej energii korzystają nie tylko właściciele prywatnych domów, ale również firmy. Panele PV to jednocześnie ekologia i ekonomia — troska o środowisko naturalne i swój portfel. Stilo Energy to jeden z najpoważniejszych uczestników w fotowoltaicznej rewolucji.

Kompleksowa obsługa – od zakupu do korzystania

Poszukując firmy instalującej panele fotowoltaiczne, klient oczekuje kompleksowej obsługi, która zakłada nie tylko wykonanie, ale opiekę po wykonanym zadaniu. Dziś liczą się nie tylko referencje i doświadczenie, ale przede wszystkim indywidualne potraktowanie użytkownika. Instalacja powinna być dostosowana do potrzeb każdego gospodarstwa oraz uwzględniać warunki, w jakich zbudowany został dom. Solidna firma przed rozpoczęciem prac wykona kompleksową wizję lokalną, zaproponuje moc instalacji, a także dostosuje możliwości techniczne obiektu.

Z takiego założenia wychodzi Stilo Energy — firma dysponująca blisko setką ekip instalatorskich rozproszonych na terenie całej Polski. Dzięki tak szerokiemu rozkładowi sił przedsiębiorstwo jest w stanie skrócić termin realizacji zamówienia, dokonując standardowej instalacji przydomowej nawet w jeden dzień! Opiekun klienta czuwa nad przebiegającymi pracami oraz ich terminowością. Po wykonaniu zadania specjaliści ze Stilo kontrolują jakość montażu i zabezpieczenia instalacji. Klient nie musi martwić się obowiązkiem zgłoszenia instalacji miejscowemu dostawcy energii – Stilo Energy zrobi to za niego.

Dowiedz się więcej

Montaż fotowoltaiki w Lublinie

Na swoją wysoką pozycję w branży firma Stilo Energy zapracowała nie tylko wzorowym kontaktem z klientami, ale przede wszystkim śmiałością w wykorzystywaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Jedną z takich innowacji są mikrofalowniki, które zwiększają produkcję energii aż o 15% w stosunku do zwykłych falowników, niwelują spadki efektywności, są łatwe w konstrukcji i rozbudowie, a także o wiele bezpieczniejsze niż zwykłe falowniki.

Stosowane przez Stilo Energy panele monokrystaliczne gwarantują wydajność większą niż popularne panele polikrystaliczne. Oferujemy panele o mocy 400 kW, co czyni je najmocniejszymi na polskim rynku. Technologia half-cut cell zapewnia panelom większą wydajność, wyższą moc wyjściową i minimalne ryzyko utarty mocy w przypadku zacienienia.

Warto zwrócić uwagę na monokrystaliczne panele full black o zwiększonej wydajności. Dzięki temu pojedyncze elementy zabierają mniej przestrzeni, co zwiększa estetykę wykładanej powierzchni. Ich praca przynosi zadowalające efekty nawet przy słabszym nasłonecznieniu.

Jesteśmy wszędzie!

Choć siedziba główna Stilo Energy mieści się na Pomorzu, obszarem działania firmy jest cały kraj. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Warszawy oraz województwa mazowieckiego, Podlasia, Warmii, Lubelszczyzny czy Mazur.

Klienci Stilo Energy mogą liczyć na gratisową Złotą Gwarancję, która obejmuje dwukrotny okres zwrotu z inwestycji, gwarancję na 12 lat, 25 lat gwarancji na wydajność paneli oraz 10-letnią gwarancję na mikrofalownik AP Sytems (z możliwością przedłużenia do 20 lat).

Dofinansowanie do fotowoltaiki Lublin i woj. lubelskie

Dziś z inwestycji w fotowoltaikę zadowolonych jest 96% użytkowników paneli PV (badanie Oferteo.pl). Aż 37% konsumentów, którzy zdecydowali na to źródło energii planuje rozbudowę instalacji.

Zgodnie z raportem Urzędu Regulacji Energetyki od 2014 do 2020 moc sieci fotowoltaicznej wzrosła w naszym kraju o 9000%. Stawia to Polskę na 5. miejscu w UE pod względem szybkości przyrostu mocy.

Dofinansowanie dla mieszkańców Lublina

Lubelszczyzna to jeden z regionów, które najodważniej stawiają na rozwój fotowoltaiki. Mieszkańcy, którzy postanowili zainwestować w to źródło energii mogą liczyć nawet na 5000 zł dopłaty do instalacji PV. Dofinansowanie udzielane jest w ramach rządowego programu „Mój Prąd”. Od początku 2020 roku mieszkańcy Lubelszczyzny mogą skorzystać z 19% ulgi podatkowej na wykonanie instalacji fotowoltaicznej do 10 000 zł. Jest to kolejny argument przemawiający za dołączeniem do fotowoltaicznej rewolucji. Kolejnym powodem są same warunki panujące w Lublinie i okolicach. Warto wiedzieć, że w ciągu dnia średnie nasłonecznienie wynosi tutaj blisko 1200 kWh/kWp, co sprawia, że jest to wymarzone miejsce na inwestycje wykorzystujące zieloną energię. Stilo Energy pomoże ci efektywnie – z korzyścią dla gospodarstwa domowego – wykorzystywać panele PV.

Pamiętaj, że odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna to pewna oszczędność.

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Lublinie i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Lublinie i województwie lubelskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą