Fotowoltaika Rzeszów - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Rzeszowie i okolicach

fotowoltaikastilo

Stilo Energy to jeden z krajowych liderów zajmujących się montażem instalacji fotowoltaicznych. Firma założona w 2017 roku przez ekspertów z branży energetycznej oraz specjalistów w zakresie usług finansowych szybko zdobyła zaufanie klientów oraz instytucji publicznych. Świadczy o tym fakt, że od 2019 roku jesteśmy partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu „Mój Prąd”. Dzięki temu, jako strona porozumienia, możemy reprezentować naszych klientów i pomóc im w ubieganiu się o dotację oraz związanymi z tym formalnościami.

Obecnie posiadamy prawie 100 wykwalifikowanych instalatorów. Nasi pracownicy to doświadczony i kompetentny zespół, który jest w stanie poradzić sobie z każdym, najtrudniejszym nawet wyzwaniem. Zajmujemy się nie tylko instalacją fotowoltaiki na budynkach, ale również fachowym doradztwem oraz opieką posprzedażową na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy cieszyć się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Przedstawiamy ofertę na montaż fotowoltaiki dla mieszkańców Rzeszowa i okolic.

Dowiedz się więcej

Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Rzeszowa

Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje oraz ciągły rozwój, o czym świadczyć może poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań technologicznych oraz producentów gwarantujących najwyższą jakość.

Na co możesz liczyć wybierając Stilo Energy?

Już dziś współpracujemy z jedną z czołowych marek zajmujących się produkcją komponentów do instalacji fotowoltaicznych, czyli firmą AP Systems. Poza tym, jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji SunSpec, której celem jest zdefiniowanie standardów otwartych danych dla przemysłu energii odnawialnej i fotowoltaiki.

Dbamy o to, by w swoich realizacjach wykorzystywać najnowocześniejsze komponenty, takie jak mikrofalowniki. Jednocześnie dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych, długoterminowych gwarancji. Jako Stilo Energy gwarantujemy Złotą Gwarancję, obejmującą dwukrotny okres zwrotu z inwestycji. Nasi klienci mogą również skorzystać z aż 25 lat gwarancji na wydajność paneli oraz 10-letniej gwarancji na mikrofalownik AP Systems (z możliwością jej przedłużenia).

Zalety stosowanych przez nas rozwiązań

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by instalowane przez nas instalacje fotowoltaiczne wyróżniały się największą mocą (wynoszącą nawet 400 Wp), wydajnością, trwałością, a także małą powierzchnią i wysoką estetyką. W tym celu w swojej pracy wykorzystujemy następujące komponenty:

  • mikrofalowniki – posiadające o kilkanaście procent większą efektywność, montowane bezpośrednio na dachu, ułatwiające ewentualną rozbudowę instalacji;
  • panele monokrystaliczne o najwyższej na polskim rynku mocy, która wynosi 400 kW (charakteryzują się bardziej efektywnym działaniem);
  • panele słoneczne w technologii HALF CUT CELL – wyróżniające się większą wydajnością, lepszymi parametrami przy częściowym zacienieniu oraz wyższą mocą wyjściową;
  • panele full black zapewniające większą wydajność, wyróżniające się estetyką oraz pozwalające ograniczyć powierzchnię, którą muszą zajmować na dachu budynku.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Rzeszów i woj. podkarpackie

Instalacja paneli fotowoltaicznych najwyższej jakości to opłacalny krok, niemniej jednak trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem początkowym. Na szczęście czysta energia wspierana jest zarówno przez Unię Europejską, jak i nasz kraj. Dzięki temu mieszkańcy Rzeszowa i okolic mogą skorzystać z szeregu rozwiązań i ogólnopolskich oraz regionalnych programów. Sprawdźmy, jakie źródła finansowania inwestycji można wykorzystać.

  • Atrakcyjne kredyty finansowe oferowane przez banki i instytucje, z którymi współpracujemy.
  • Program „Mój Prąd” – inicjatywa naszego partnera, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, to dotacja, która może wynieść aż do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji (nie więcej niż 5 tys. zł).
  • Program „Czyste Powietrze”, w ramach którego osoby fizyczne mogą ubiegać się o dofinansowanie lub pożyczkę z długim, wynoszącym aż 15 lat okresem spłaty.
  • PROSUMENT 2 – program dla osób fizycznych i spółdzielni mieszkaniowych, w ramach którego możemy otrzymać preferencyjny kredyt lub dotację w wysokości 15 lub 30%.

Podsumowując, jeśli chcesz cieszyć się czystą i darmową energią w Rzeszowie i okolicach, a przy tym zależy ci na tym, by instalacja fotowoltaiczna na twoim budynku wyróżniała się estetyką oraz efektywnością działania – skontaktuj się z nami. Wykwalifikowani, działający lokalnie pracownicy naszej firmy będą w stanie zaproponować ci najbardziej dopasowane do budynku rozwiązania oraz pomogą w pozyskiwaniu dofinansowania na inwestycję zarówno w przypadku ogólnopolskich, jak i regionalnych programów.

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Rzeszowie i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Rzeszowie i województwie podkarpackim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą