Fotowoltaika Sopot - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Sopocie i okolicach

fotowoltaikastiloStilo Energy powstało w grudniu 2017 roku z inicjatywy doświadczonych menedżerów z branży energetycznej i usług finansowych. Zespół złożony ze specjalistów w swojej dziedzinie jest naszym największym atutem. Doradcy Stilo Energy pomogą nawet w najbardziej skomplikowanych i nietypowych sprawach. Możemy z dumą powiedzieć, że obecnie przodujemy na rynku instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników. Świadczy liczba przeprowadzonych instalacji, a tym samym – zadowolonych klientów. Duża część fotowoltaiki w Sopocie i okolicach została zainstalowana przez naszą firmę.

Dowiedz się więcej

Filarami naszej pracy, a zarazem gwarantem najwyższej jakości, są:

 • inteligencja rozwiązań,
 • otwarta i przejrzysta komunikacja z klientami,
 • obopólnie korzystna współpraca z partnerami.

Panele fotowoltaiczne, falowniki i mocowania sprowadzamy od najlepszych producentów na świecie. Od listopada 2019 roku jesteśmy partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu „Mój Prąd”. Jako strona porozumienia możemy składać wnioski o dotację w imieniu klientów, co stanowi dla nich ogromne ułatwienie.

Stilo Energy jest pierwszą polską firmą, która dołączyła do międzynarodowej organizacji SunSpec. Koncentruje się ona na definiowaniu standardów otwartych danych dla przemysłu energii odnawialnej i fotowoltaiki (PV). Normy te obniżają koszty, umożliwiając producentom wbudowanie większej inteligencji w komponenty instalacji oraz usprawnienie integracji i zarządzania systemami energii odnawialnej.

Pochodzimy z północy Polski. Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych na Pomorzu i Kujawach, ale obsługujemy też klientów w całym kraju. Dzięki temu, że jesteśmy obecni lokalnie i zawsze blisko klientów na terenie Polski, staliśmy się jednym z 5 głównych operatorów programu Mój Prąd.

Na markę Stilo Energy składają się:

 • ogólnopolska sieć własnych instalatorów,
 • najnowocześniejsza technologia oparta o mikrofalowniki (mikroinwertery),
 • pomoc w uzyskaniu dopłat do fotowoltaiki w programach regionalnych i ogólnopolskich,
 • dogodne formy finansowania inwestycji (współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi),
 • odpowiedzialność za instalacje od A do Z, do tego szereg niezbędnych gwarancji,
 • najmocniejsze panele na rynku,
 • dobór instalacji do potrzeb klienta (np. projektowanie instalacji na potrzeby nietypowych dachów czy zalesionej okolicy).

Dofinansowanie do fotowoltaiki Sopot i Trójmiasto

 • ogólnopolski program Mój Prąd,
 • ulga podatkowa – do 10 000 zł,
 • ulga inwestycyjna dla rolników,
 • nisko oprocentowane kredyty na fotowoltaikę – współpracujemy między innymi z Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing. Pomożemy Ci uzyskać korzystne warunki kredytu.
 • Program Czyste Powietrze na województwo pomorskie.

ADRES:

Klientów z całego Trójmiasta zapraszamy do naszego biura w Gdańsku:

ul. Traugutta 115c,
80-226 Gdańsk

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Sopocie i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Sopocie i województwie pomorskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Regionem sopockim opiekuje się Dyrektor regionalny Piotr Domański:

Dyrektor fotowoltaika Sopot
Piotr Domański

Mam wykształcenie w zakresie ekonomii i zarządzania oraz ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze klienta. Ze Stilo Energy jestem związany od początku jej działalności. Specjalizuję się w doborze odpowiednich komponentów, mocy instalacji oraz wyliczeniach efektywności i opłacalności inwestycji. Realizuję prace głównie w rejonie województwa pomorskiego i polski północnej.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą