Fotowoltaika Toruń - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Toruniu i okolicach

fotowoltaikastilo

Zgodnie z najnowszym raportem Instytutu Energii Odnawialnej (IEO), do 2025 roku Polska osiągnie szczytową produkcję energii słonecznej na poziomie 8 gigawatów. Ten wynik uplasuje nasz kraj w pierwszej dziesiątce na terenie całej Unii Europejskiej. Ta niezwykła popularność alternatywnych źródeł energii bierze się stąd, że chcemy żyć oszczędnie i ekologicznie. Stilo Energy staje się jednym z najważniejszych uczestników tej rewolucji.

Fotowoltaika (PV) stanowi najszybciej rozwijający się sektor energii odnawialnej w Polsce. Branża, której nie zaszkodziła pandemia koronawirusa, może odnotować największy wzrost w historii. To znamienne, biorąc pod uwagę, że pod koniec 2019 roku produkcja energii słonecznej w Polsce wynosiła zaledwie 1,3 GW, a już w czerwcu tego samego roku wartość ta wzrosła do prawie 2 GW. Od maja 2020 roku energia generowana przez instalacje PV wzrosła o blisko 7 procent! Rewolucja trwa.

Stilo Energy odważnie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom użytkowników, którzy już dziś chcą korzystać z alternatywnych źródeł energii. Działamy na terenie całej Polski, w tym oczywiście województwa kujawsko-pomorskiego. Sekretem sukcesu jest w naszym przypadku świadczenie kompleksowych usług oraz dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań.

Dowiedz się więcej

Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Torunia

Innowacje i kompleksowa obsługa klienta

Firma Stilo Energy specjalizuje się w projektowaniu instalacji opartych na mikofalownikach. Tym, co różni tę technologię od falowników centralnych, jest samo jej działanie. Moduły fotowoltaiczne wyposażone w mikrofalowniki pracują równolegle, a nie szeregowo, co pozwala im wykorzystywać maksimum mocy niezależnie od okoliczności. Dlatego ich produkcja będzie zawsze o 15% większa w stosunku do klasycznych falowników, a spadki efektywności minimalne. Mikrofalowniki są bezpieczne i nie zabierają wiele miejsca. W czasie pracy mikroinwerterów napięcie nie wykracza ponad bezpieczną wartość (60V DC).

W ofercie Stilo Energii znajdują się również uznawane za najtrwalsze w swoim segmencie panele monokrystaliczne. Te charakterystyczne czarne płytki również stają się jednym z popularnych elementów wiejsko-miejskiego krajobrazu. Ze względu na materiał, z jakiego są wykonane (monokryształ krzemu) oraz swą barwę (czerń), panele monokrystaliczne z niezwykłą precyzją wyłapują promienie słoneczne, czego efektem jest większa produkcja energii elektrycznej. Są to również panele o największej na polskim rynku mocy 400 kW.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Toruń i woj. kujawsko-pomorskie

Wysoka pozycja Stilo Energy na tle konkurencji wynika nie tylko ze stosowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, ale również z troski o jakość produktów oraz kompleksowej obsługi klienta. Firma dysponuje profesjonalnie wyposażonymi brygadami certyfikowanych instalatorów, którzy działają na terenie całego kraju. Dedykowani koordynatorzy czuwają nad ustalaniem i dotrzymaniem terminów realizacji montaży. Doradcy udzielają dokładnych informacji na temat dotacji lub dofinansowania w konkretnym regionie. Klient może również liczyć na posprzedażową opiekę oraz gwarancję Stilo Energy, co daje mu pewność, że dobrze zainwestował swoje pieniądze.

Pewność inwestycji

Gratisowa Złota Gwarancja obejmuje dwukrotny okres zwrotu z inwestycji i udzielana jest na 12 lat. Klient może liczyć na 25 lat gwarancji na wydajność paneli oraz 10 lat (z możliwością przedłużenia do 20 lat) na mikrofalownik AP Sytems – 10 lat (z możliwością przedłużenia do 20 lat).

Nie korzystamy z pośredników — panele fotowoltaiczne sprowadzamy bezpośrednio od producenta, zawsze poszukując rozwiązań najnowszych technologicznie. Stawiamy na jakość produktu, a co za tym idzie długą żywotność inwestycji. Zasadą, jaką kierujemy się w Stilo Energy, jest bezustanne poszukiwanie optymalnych, a jednocześnie innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nam oferować produkt „premium”.

Stilo Energy jest członkiem międzynarodowej organizacji SunSpec i partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Fotowoltaika w Toruniu

Toruń odważnie wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnego, świadomego ekologicznie i ekonomicznie obywatela. Uruchomiony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu program EKO-KLIMAT 2020 ma wspierać przedsięwzięcia z zakresu ochrony wody, powietrza i powierzchni ziemi. W ramach przedsięwzięcia o dofinansowanie mogą się ubiegać jednostki samorządu terytorialnego, podmioty świadczące usługi publiczne realizujące zadania tych jednostek, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy czy podmioty lecznicze działające w województwie kujawsko-pomorskim.

Nabór wniosków rozpoczął się 01.06.2020 roku. Uczestnicy mogą liczyć na preferencyjne pożyczki, z możliwością umorzenia między innymi na budowę instalacji fotowoltaicznej!

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Toruniu i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą