Fotowoltaika w kredycie 0%

fotowoltaika w kredycie 0%

ROZŁÓŻ ZAKUP NAWET NA 36 RÓWNYCH RAT 0% Z MOŻLIWOSCIĄ SPŁATY PIERWSZEJ RATY DOPIERO W CZERWCU 2021 ROKU! POZNAJ NASZ KREDYT 0%!

Spłacasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś
Bez odsetek i dodatkowych kosztów! To właśnie wyróżnia nasz kredyt 0%! Teraz możesz zakupić instalację fotowoltaiczną
bez obciążenia domowego budżetu – płacisz dokładnie tyle, ile instalacja kosztuje.

Do 36 rat 0%
Dodatkowo możesz zdecydować na ile rat chcesz rozłożyć spłatę kredytu! Czyli możesz podzielić spłatę na minimum 10,
a maksymalnie 36 rat 0%, co oznacza, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

Zapłać w czwartym miesiącu
Skorzystaj z atrakcyjnych warunków kredytu 0% i możliwości odroczenia spłaty pierwszej raty o jeden, dwa lub trzy miesiące. Dlatego sam decydujesz kiedy zaczniesz spłacać kredyt.

Wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ponadto wybierając kredyt w STILO ENERGY, otrzymujesz decyzję w kilka minut, elektronicznie, bez wychodzenia z domu,
bez zbędnych formalności! Co więcej nie musisz mieć środków na wpłatę początkową, dodatkowo nie zawsze wymagane jest udokumentowanie dochodów.

fotowoltaika w kredycie 0% Stilo Energy

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY KREDYT 0%?


Zasadnicza korzyść jest taka, że Twoja instalacja zacznie na siebie zarabiać już od pierwszego dnia po jej włączeniu, a Ty pierwszą ratę kredytu zapłacisz dopiero za kilka miesięcy. Co więcej wysokość przyszłej raty jest zbliżona do miesięcznych wydatków za prąd, więc nie odczujesz różnicy w portfelu.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0.00 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 25 000.00 zł, oprocentowanie zmienne: 0 %, całkowity koszt kredytu: 0.00 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 0.00 zł, odsetki 0.00 zł), 36 równych, miesięcznych rat w wysokości 694.44 zł. Kalkulacja została dokonana na 04.12.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Bank uzależnia decyzję o udzieleniu pożyczki od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o pożyczce, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży pożyczki. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. STILO ENERGY S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki ratalnej oferowanego przez Alior Bank S.A. oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!