Fotowoltaika w kredycie 0%

fotowoltaika w kredycie 0%

ROZŁÓŻ ZAKUP NAWET NA 36 RÓWNYCH RAT 0% Z MOŻLIWOSCIĄ SPŁATY PIERWSZEJ RATY DOPIERO W KWIETNIU 2021 ROKU!

Spłacasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś
Bez odsetek i dodatkowych kosztów! Teraz w kredycie 0% możesz zakupić instalację fotowoltaiczną bez obciążenia domowego budżetu – płacisz dokładnie tyle, ile instalacja kosztuje.

Do 36 rat 0%
Możesz zdecydować na ile rat chcesz rozłożyć spłatę kredytu! Możesz podzielić spłatę na minimum 10, a maksymalnie 36 rat 0%, co oznacza, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

Zapłać w czwartym miesiącu
Skorzystaj z atrakcyjnych warunków kredytu 0% i możliwości odroczenia spłaty pierwszej raty o jeden, dwa lub trzy miesiące. Sam decydujesz kiedy zaczniesz spłacać kredyt.

Wygodnie, bez wychodzenia z domu
Wybierając kredyt w STILO ENERGY, otrzymujesz decyzję w kilka minut, elektronicznie, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności! Nie musisz mieć środków na wpłatę początkową, dodatkowo nie zawsze wymagane jest udokumentowanie dochodów.

Skorzystaj ze specjalnej promocji na panele premium!
Oprócz tego skorzystaj ze specjalnej dodatkowej promocji – RABATU 20% na panele premium i oszczędzaj z instalacją fotowoltaiczną już dzisiaj.


DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY RATY 0%?


Zasadnicza korzyść jest taka, że Twoja instalacja zacznie na siebie zarabiać już od pierwszego dnia po jej włączeniu, a Ty pierwszą ratę kredytu zapłacisz dopiero za kilka miesięcy. Dodatkowo wysokość przyszłej raty jest zbliżona do miesięcznych wydatków za prąd, więc nie odczujesz różnicy w portfelu.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0.00 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 25 000.00 zł, oprocentowanie zmienne: 0 %, całkowity koszt kredytu: 0.00 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 0.00 zł, odsetki 0.00 zł), 36 równych, miesięcznych rat w wysokości 694.44 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 694.60 zł. Kalkulacja została dokonana na 04.12.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Bank uzależnia decyzję o udzieleniu pożyczki od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o pożyczce, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży pożyczki. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. STILO ENERGY S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki ratalnej oferowanego przez Alior Bank S.A. oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!