Fotowoltaika Warszawa - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Warszawie i okolicach

fotowoltaikastiloFirma Stilo Energy została powołana do działania w grudniu 2017 roku. Założył ją zespół doświadczonych menedżerów z branży energetycznej i usług finansowych. Profesjonalizm, silna motywacja, chęć realnej poprawy życia klientów – to największe atuty naszej załogi od instalatorów, przez doradców, po zarząd. Podejmujemy się nawet najbardziej karkołomnych zadań instalacyjnych. Poszukujemy najlepszych rozwiązań, a trudności techniczne traktujemy jak wyzwanie. Takie nastawienie sprawiło, że dziś z dumą możemy to przyznać: Stilo Energy jest liderem pod względem liczby instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników. Zajmujemy się montażem fotowoltaiki w Warszawie i na terenie całego Mazowsza ale działamy też na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej

Swoją działalność opieramy na trzech filarach i każdy uważamy za równie ważny. Są to:

 • inteligencja rozwiązań,
 • komunikacja z klientami,
 • współpraca z partnerami.

W każdym z tych obszarów stale się doskonalimy.

Panele fotowoltaiczne dla Warszawy i całego woj. mazowieckiego, a także falowniki i mocowania pochodzą od najlepszych producentów na świecie. W listopadzie 2019 roku przystąpiliśmy do partnerstwa z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu Mój Prąd. Będąc stroną porozumienia, możemy składać wnioski o dotację w imieniu klientów. Sprawiamy tym samym, że oszczędne i inteligentne rozwiązania stają się dostępne dla każdego, a formalności po stronie klienta są ograniczone do absolutnego minimum.

Stilo Energy jako pierwsza polska firma dołączyło do międzynarodowej organizacji SunSpec. Jej celem jest definiowanie standardów otwartych danych dla przemysłu energii odnawialnej i fotowoltaiki (PV). Normy te pozwalają obniżać koszty, a jednocześnie korzystać z bardziej inteligentnych rozwiązań w komponentach systemu. Oznacza to nie tylko tańszą fotowoltaikę, ale też sprawne zarządzanie systemami energii odnawialnej i ich integrację.

Wywodzimy się z Pomorza, ale działamy na terenie całego kraju, w tym w Stolicy. Oferujemy m.in. fotowoltaikę dla Warszawy, jak i w całym województwie mazowieckim, a także na Podlasiu, Warmii i Mazurach.  Rozbudowana sieć brygad instalatorskich sprawia, że zawsze jesteśmy blisko i mimo ogólnopolskiego zasięgu pracujemy lokalnie. Doskonale znamy specyfikę poszczególnych regionów i potrzeby ich mieszkańców.

Co tworzy markę Stilo Energy?

 • Ogólnopolska sieć własnych instalatorów. Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie klienci nas potrzebują.
 • Najnowocześniejsza technologia oparta o mikrofalowniki (mikroinwertery).
 • Pomoc w staraniach o dopłaty do fotowoltaiki. Wspieramy klientów szukających źródeł finansowania zarówno w programach regionalnych, jak i ogólnopolskich.
 • Dogodne formy finansowania inwestycji. Dzięki współpracy z bankami i instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobre warunki kredytu.
 • Odpowiedzialność za instalacje od A do Z. Każdy klient otrzymuje szereg niezbędnych gwarancji i pełne wsparcie poinstalacyjne, tak aby nigdy nie pozostawał sam w razie problemów z fotowoltaiką.
 • Najmocniejsze panele fotowoltaiczne na rynku – nawet 400 Wp
 • Dobór instalacji do potrzeb klienta. Każdą instalację dopasowujemy do warunków zastanych – nietypowych dachów czy zalesionej okolicy. Jeśli martwisz się, że na Twoim dachu nie da się założyć fotowoltaiki – pozwól, że znajdziemy rozwiązanie.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Warszawa

 • Ogólnopolski program Mój Prąd:
 • Ulga podatkowa – do 10 000 zł
 • Ulga inwestycyjna dla rolników
 • Nisko oprocentowane kredyty. We współpracy między innymi z Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki kredytu.
 • Program priorytetowy Czyste Powietrze dla województwa Mazowieckiego
 • Dofinansowanie w mieście Warszawa – do 15 000 zł na fotowoltaikę

ADRES:

Centrum Biznesowe
Ogrodowa 58
00-876 Warszawa

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Warszawie i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Warszawie i województwie Mazowieckim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Regionem warszawskim opiekuje się Dyrektor regionalny Marek Łaszkiewicz:

Dyrektor fotowoltaika Warszawa
Marek Łaszkiewicz

Z branżą energetyczną jestem związany od 2010 roku. Jako pracownik różnych działów firmy energetycznej zdobyłem duże doświadczenie w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i doradztwa energetycznego w sektorze przedsiębiorstw.

Naturalnym następstwem mojej kariery zawodowej było zaangażowanie się w 2014 roku w branżę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. Podczas sześcioletniej pracy z klientami prywatnymi oraz przedsiębiorcami zrealizowałem wiele projektów z zakresu fotowoltaiki.  

Posiadam szerokie doświadczenie w realizacjach na każdym etapie: od doboru właściwych składników instalacji, przez optymalne dostosowanie instalacji do potrzeb klienta, montaż, dopełnienie formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej, skończywszy na monitorowaniu oraz finalnej weryfikacji zgodności efektu z założonym celem.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą