Fotowoltaika Wrocław - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne we Wrocławiu i okolicach

fotowoltaikastilo

Stilo Energy to firma, która została założona z myślą o osobach chcących korzystać z nowoczesnych rozwiązań i ekologicznej, czystej energii. Choć działamy od 2017 roku, zdążyliśmy zdobyć już pozycję lidera w branży energetycznej. Działamy na terenie całego kraju, wiele z naszych instalacji można spotkać w województwie dolnośląskim. Jednym z miast, w których znajdziesz zespół doświadczonych profesjonalistów mogących pomóc ci w wykonaniu instalacji, jest Wrocław. Na terenie tego miasta oraz jego okolic świadczymy kompleksowe usługi związane z montażem fotowoltaiki. W swojej działalności wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne takie jak mikrofalowniki czy panele monokrystaliczne. Dzięki temu nasze instalacje charakteryzują się większą wydajnością, bezpieczeństwem oraz długą żywotnością.

Klienci z Wrocławia i okolic mogą liczyć na fachowe doradztwo w wyborze najlepszych, dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań. Nasza firma zatrudnia bowiem doświadczonych i wykwalifikowanych instalatorów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności. Co ważne, w swojej pracy korzystamy z produktów najbardziej znanych, czołowych producentów. Zakupujemy je bezpośrednio od nich, przez co koszty wykonania instalacji fotowoltaicznej są niższe.

Warto w tym miejscu nadmienić również, że nasza firma już od listopada 2019 roku jest partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki temu możemy składać wnioski o dotację w imieniu klientów.

Dowiedz się więcej

Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Wrocławia

Doskonale wiemy, że podejmując decyzję o montażu paneli fotowoltaicznych, nasi klienci chcą mieć pewność, że wybierają najwyższą jakość. Dlatego też Stilo Energy to nie tylko profesjonalna obsługa, ale również najnowocześniejsze komponenty.

Co jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom?

Stale doskonalimy swoją ofertę, współpracując z najlepszymi producentami fotowoltaiki. Wśród nich wymienić możemy firmę AP Systems, która jest naszym partnerem. Warto również wspomnieć o tym, że nasze przedsiębiorstwo jest członkiem międzynarodowej organizacji SunSpec. Pozwala nam to mieć realny wpływ na standardy energii odnawialnej oraz wpływać na zminimalizowanie jej kosztów.

Mówiąc o tym, co gwarantujemy naszym klientom, nie sposób nie wspomnieć również o atrakcyjnych pakietach gwarancyjnych, które pozwalają im czuć się pewnie. Mowa tu między innymi o 25-letnim okresie gwarancji na wydajność paneli, czy 10-letniej gwarancji na mikrofalownik AP Systems (która może zostać przedłużona nawet do 20 lat).

Dofinansowanie do fotowoltaiki Wrocław i woj. dolnośląskie

Fotowoltaika staje się coraz popularniejszym sposobem na czystą energię elektryczną. Korzystają z niej zarówno osoby prywatne, rolnicy, jak i przedsiębiorcy. Nie da się jednak ukryć, że nowoczesna instalacja wykonana z najwyższej jakości produktów to wciąż spory wydatek.

Na szczęście, zarówno Polska, jak i Unia Europejska wspierają ekologiczne rozwiązania, dając naszym klientom możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych form dofinansowania. My ze swojej strony zaś możemy pomóc w dopilnowaniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania świadczeń.

Obecnie osoby prywatne, które chcą założyć w swoich domach panele fotowoltaiczne, na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska mogą skorzystać z różnych form wsparcia. Jedną z nich jest program „Mój Prąd”, dzięki której można starać się o bezzwrotną dotację wynoszącą nawet 5 tysięcy złotych. „Czyste Powietrze” to z kolei program, który daje szansę na zdobycie do 30 tysięcy złotych (kwota dotacji ustalana jest indywidualnie). Sposobem na oszczędności jest także ulga termomodernizacyjna, czyli odliczenia od podatku przy rozliczeniu rocznym PIT.

Ponadto mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą liczyć również na zwolnienie z podatku od nieruchomości dla prywatnych inwestorów na 5 lat oraz wyrównaną stawkę VAT wynoszącą 8%.
W regionie Dolnego Śląska dostępne są również atrakcyjne propozycje dla przedsiębiorców i rolników. Koszty instalacji fotowoltaicznej można znacząco zmniejszyć dzięki:

  • programowi „Energia Plus” – obejmuje dotację do 50 tysięcy złotych oraz pożyczki do 85% wartości inwestycji;
  • zwolnieniu z podatków od nieruchomości na okres do 5 lat;
  • zwolnieniu z podatku dla gospodarstwa rolnego do 25% poniesionych kosztów.

Podsumowując, fotowoltaika to przyszłościowa inwestycja, dzięki której możemy nie tylko przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, ale również korzystać z darmowej energii. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasza doświadczona kadra chętnie odpowie na wszystkie państwa pytania i pomoże w wyborze najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań. Zajmiemy się również montażem oraz opieką serwisową i gwarancyjną. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna z pewnością spełni swoje zadanie i posłuży przez wiele kolejnych lat.

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Toruniu i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym we Wrocławiu i województwie dolnośląskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą