Masz firmę? Obniżaj koszty energii elektrycznej! Rozwijaj biznes ze Stilo Energy!

Masz firmę? Obniżaj koszty energii elektrycznej! Rozwijaj biznes ze Stilo Energy!

Pod koniec 2017 roku Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził kolejną podwyżkę cen energii. To oczywiście przekłada się na podwyższenie rachunków, a przez to – kosztów prowadzenia firmy. Ceny nadal będą rosły. W Polsce bowiem ciągle króluje węgiel, mimo że wydobycie jego jest drogie, a elektrownie zanieczyszczają powietrze. Jest jednak sposób, aby nie tylko obniżyć rachunki za prąd, ale jednocześnie podnieść wartość swoich nieruchomości i działać w duchu eko!

Alternatywą dla prądu z sieci jest instalacja inteligentnej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku lub na gruncie. Taki zestaw jest ekologiczny i produkuje darmowy prąd zasilając urządzenia. Pracuje od pierwszych minut świtu, a kończy pracę o późnym zmierzchu, pozwalając istotnie obniżyć koszty działalności w okresie największego zużycia energii w wielu firmach.

System Stilo dostosowany do polskiej pogody

Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących systemy fotowoltaiczne. Jednak nie wszystkie dopasowują instalacje do danego regionu. Stilo Energy zapewnia system zarządzania energią słoneczną dostosowany do polskich warunków atmosferycznych. Inteligentnemu zestawowi fotowoltaicznemu nie przeszkadza zła pogoda, pracuje one od rana do zmroku, nie tylko w słońcu.

– Nasz system zaczyna pracę wcześniej niż przeciętny na rynku i kończy ją później – podkreśla Bartosz Iwicki, główny projektant Stilo Energy – Został tak zaprojektowany właśnie z uwagi na polskie chłodne poranki i zmierzchy. Pomaga w tym zaprojektowany przez polskich inżynierów i produkowany w naszym kraju falownik, stanowiący najważniejszy element systemu.

Jak dobrze dobrać instalację

Istnieje przekonanie, że im więcej paneli, tym więcej korzyści dla posiadacza instalacji.

– To nieprawda – podkreśla Bartosz Iwicki-  instalacji fotowoltaicznych nie wolno “przewymiarowywać”. Dobrze dobrana wielkość instalacji to przede wszystkim optymalna produkcja energii przez instalację przy takim koszcie, który pozwoli na najszybszy zwrot nakładów.

Instalacja pod stałą opieką

Instalacja działająca na energię słoneczną posiada system pozwalający w pełni kontrolować proces zarządzania pozyskiwaną energią i umożliwia optymalizację kosztów. Właściciel paneli fotowoltaicznych dzięki aplikacji będzie wiedział na bieżąco, ile energii wytwarza, czy i jaką ma nadwyżkę i ile energii zużywają jego urządzenia. Co więcej, instalacja jest monitorowana także przez Stilo Energy, by w razie potrzeby natychmiast reagować.

Dbamy o to, by nasi klienci mogli zarządzać swoją energią, chodzi przecież o niebagatelne wydatki – dodaje Bartosz Iwicki – Stąd nasi klienci będą dostawać porady na temat jeszcze lepszego zarządzania własną energią. Czasem nawet prosta rzecz, jak wymiana któregoś z nieefektywnych energetycznie urządzeń, pozwoli zaoszczędzić spore pieniądze. Od nas klient dowie się, co warto zrobić.

Prosta rozbudowa instalacji

Co ważne, system można rozbudować bez dużego wysiłku.

Gdy przedsiębiorca podejmie decyzję o tym, że trzeba zwiększyć moc własnej instalacji, a co za tym idzie – dołożyć modułów fotowoltaicznych, jest to łatwiejsze niż w instalacjach konkurencyjnych firm – mówi Bartosz Iwicki ze Stilo Energy. – Nasi projektanci zastosowali tu rozwiązanie pozwalające na zdalne przeprogramowanie falownika. Oczywiście trzeba będzie zwiększyć ilość paneli, ale o to zatroszczy się nasz wykwalifikowany serwis.

25 lat gwarancji i dobre wiadomości dla… księgowego

Gwarancja jest jedną z kluczowych kwestii, które należy przeanalizować przed zakupem systemu. Oferta Stilo Energy to aż 25 lat gwarancji wydajność paneli fotowoltaicznych. Rośnie też wartość nieruchomości, a koszty kredytu są kosztami prowadzenia firmy. Sama instalacja zaś podlega amortyzacji – to kolejna pozytywna widomość dla księgowego firmy.

Według ekspertów, dzięki darmowej energii elektrycznej instalacja zakupiona na kredyt zwraca się po 8 latach, a bez kredytu – po 6. Żywotność paneli to aż 35 lat, zatem przez 29 lat prąd staje się czystym zyskiem. Czystym dla klienta i dla środowiska.

Startuj z lepszych pozycji… cenowych

Z planowaniem „zatrudnienia” energii słonecznej w swojej firmie warto się pospieszyć. Nie tylko dlatego, że zainstalowany system pomaga oszczędzać od pierwszego dnia swej pracy. W kwietniu Stilo Energy oferuje specjalne ceny dla firm.

O szczegóły pytaj naszych doradców.

Jeśli zainteresował Cię temat fotowoltaiki to zapraszamy do wypełnienia formularza