Kredyt bez wychodzenia z domu

Załatwimy za Ciebie niezbędne formalności

Rynek instalacji fotowoltaicznych w Polsce rozwija się dynamicznie, a produkcja energii ze słońca staje się coraz bardziej popularna. Ilość instalacji na dachach lub gruntach Polaków zyskuje na wielkości nie tylko ze względu na korzystne warunki klimatyczne, ale również atrakcyjne formy finansowania i liczne dotacje.

Decydując się na produkcję zielonej energii i współpracę ze Stilo Energy, nasi klienci mogą liczyć na korzystne warunki finansowania swojej inwestycji oraz minimalną ilość formalności. Współpracujemy z wiodącymi bankami w Polsce, przez co oferujemy atrakcyjne warunki kredytowe.

MINIMUM FORMALNOŚCI, MAKSIMUM KORZYŚCI.
JAK TO MOŻLIWE?

Wraz z umową na instalację fotowoltaiczną, dołączany jest wniosek kredytowy do uzupełnienia przez klienta. Po jego otrzymaniu, nasi doradcy kontaktują się z bankiem i dopełniają niezbędnych formalności. Dzięki temu nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach, ani innych dokumentów poświadczających, a etap weryfikacji wniosku następuje poprzez kontakt telefoniczny konsultanta banku z klientem.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celach handlowych, w tym sporządzenia i przedstawienia oferty handlowej, przez firmę STILO ENERGY S.A.

PIERWSZA RATA PO 5 MIESIĄCACH!

Klienci Stilo Energy mają możliwość rozłożenia spłaty kredytu na instalację fotowoltaiczną aż na 120 rat, a pierwszą ratę można opłacić dopiero po 5 miesiącach od podpisania umowy!

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!