Wyjątkowa oferta leasingu 101% dla dealerów samochodowych

Wyjątkowa oferta leasingu 101% dla dealerów samochodowych

Specjalna oferta leasingu operacyjnego na finansowanie instalacji fotowoltaicznych dla dealerów samochodowych – suma opłat 101% i okres finansowania nawet do 60 miesięcy. Stilo Energy łączy siły z PKO Leasing S.A i Związkiem Dealerów Samochodów.

Leasing 101% – czyli co wyróżnia naszą ofertę?

Uniezależnienie się od dostawców energii przy równoczesnej możliwości skorzystania z wyjątkowych warunków finansowania!

W ramach oferty właściciele salonów samochodowych w całej Polsce mogą zainwestować w instalację fotowoltaiczną i uniezależnić się od rosnących opłat za energię elektryczną.

Najważniejsze założenia oferty – leasing 101%

Suma opłat 101%
• Okres leasingu do 60 miesięcy
• Wpłata własna od 15%
• Instalacja fotowoltaiczna już od 39 000 zł netto
Maksymalna kwota finansowania do 250 000 zł netto
Równe raty leasingu przez cały okres leasingu
• Podatek vat naliczony od rat leasingowych w 100 % odliczany od podatku należnego

Instalacja fotowoltaiczna dla salonu samochodowego. Dlaczego warto?

Instalacja fotowoltaiczna umożliwia uniezależnienie się od dostawców prądu. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom, zwrot z inwestycji może nastąpić już po 5 latach od zamontowania instalacji. Okres zwrotu może ulec skróceniu przez rosnące ceny energii elektrycznej, pojawienie się dodatkowych opłat na rachunkach za prąd (np. takich, jak wprowadzona w 2021 roku opłata mocowa).

Wykorzystanie energii elektrycznej w salonach samochodowych

Warto pamiętać, że wytworzona przez panele energia elektryczna może zostać wykorzystana przez wszystkie urządzenia podpięte do sieci. Mowa tu więc nie tylko o oświetleniu, klimatyzacji, systemach nawadniania, systemach informatycznych, bramach wjazdowych, ale także o ładowaniu baterii pojazdów elektrycznych, co w dobie dynamicznych zmian wewnątrz branży motoryzacyjnej i rozwoju elektromobilności staje się nieocenioną zaletą.

Salony samochodowe – predyspozycje budynków

Specyfika budynków stacji dealerskich tj. duża powierzchnia dachu, zazwyczaj płaskiego i możliwość usytuowania instalacji w dowolnym kierunku i pod odpowiednim kątem, pozwalają na wykonanie bardzo efektywnej elektrowni słonecznej.

Zainteresował Cię temat fotowoltaiki? Masz pytania?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.