Panele premium z rabatem 20%

rabat na panele fotowoltaiczne

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i przejdź na wyższy poziom oszczędzania!

Skorzystaj z wyjątkowej promocji, w ramach której panele premium możesz kupić z 20% RABATEM!
Dodatkowo oferta łączy się z promocją zimową Stilo Energy, dzięki której możesz otrzymać rabat do 6000 zł!

POŁĄCZ PROMOCJE I OSZCZĘDZAJ JESZCZE WIĘCEJ!

Poniższy wykres przedstawia okres zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę. Korzystając z aktualnej promocji i możliwości odliczenia ulgi termomodernizacyjnej, koszt Twojej instalacji może zmniejszyć się aż o 13 440 zł. Już po 5 latach Twoja instalacja zwróci się, po 10 Twoje oszczędności wyniosą 19 800 zł, a w 25 roku użytkowania aż 158 400 zł.
Co gdybyś nie skorzystał z promocji? Wówczas Twoja instalacji zwróci się w 8 roku jej użytkowania i tym samym oszczędzisz znacznie mniej w kolejnych latach. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, podwyżki prądu przestaną być Ci straszne.

*Koszt instalacji wyliczony na dzień 13.11.2020 dla płatności gotówką z uwzględnieniem rabatu w wysokości 3200 zł oraz Ulgi Termomodernizacyjnej przy stałej stawce za energię elektryczną – 0,70 zł/1kWh. Obliczenia wykonane dla instalacji na dachu skośnym pokrytym blachodachówką, dla 16 paneli GPPV 400W ułożonych pionowo, na jednej połaci ustawionej pod kątem 35 stopni w kierunku południowym.


POZNAJ MODEL ULICA 400 W FULL BLACKCzym charakteryzują się nasze panele premium?


MOC PANELI
Monokrystaliczne moduły o mocy aż 400 W gwarantują większy uzysk niezależnie od pogody, a więc także przy słabym nasłonecznieniu i niskiej temperaturze. Dzięki ich mocy i wielkości przewyższającej standardowe moduły, można użyć ich mniej i uzyskać oczekiwaną moc instalacji.

TECHNOLOGIA
W naszych instalacjach wykorzystujemy moduły monokrystaliczne w technologii half-cut cell, czyli moduły z ogniwami ciętymi na pół. W typowym module opartym na technologii krzemowej znajduje się 72 ogniw, w half cut – aż 144. Co to zmienia? Podwojona liczba półogniw zmniejsza opór wewnętrzny, zapewniając wyższą moc wyjściową, większą wydajność oraz niezawodność.

GWARACJA
Wszystkie moduły objęte są 25 letnią gwarancją na efektywność produkcji. Oznacza to, że po tym okresie efektywność ich pracy nie będzie niższa niż 80% pierwotnej mocy. Są one bezobsługowe i niemalże niezniszczalne.

UZYSKI
Dodatkowo moduły te zostały podzielone na dwie części. Dzięki temu niwelowany jest częsty problem częściowego zacienienia panelu. W przestarzałych technologicznie modułach, nawet niewielki poziom zacienienia, wyłączał z działania duży fragment lub całość panelu. Podwójna konstrukcja zapewnia wyłączenie tylko tej części, w której wystąpiło zacienienie, przez co spadek mocy wynosi jedynie kilka procent.


CERTYFIKATY DLA MODELU ULICA 400W


Bez wątpienia najlepiej jest korzystać z produktów renomowanych marek, jednak najważniejszym kryterium oceny modułów fotowoltaicznych jest jakość, którą potwierdzają przede wszystkim certyfikaty danego producenta oraz dane techniczne zawarte w karcie produktu. 

Co oznacza, że producent paneli ULICA 400 W znajduje się w rankingu Tier 1?

Świadczy to o stabilnej pozycji rynkowej i dobrej sytuacji finansowej firmy. Oznacza to, że nasi klienci nie muszą martwić się o gwarancję producencką i skorzystanie w niej w momencie kiedy będzie to konieczne.
Moduły ULICA SOLAR o mocy 400 W są dostępne wyłącznie w Stilo Energy.

Certyfikat ULICA

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!