Rabat nawet do 6000 zł

stilo_promocja na fotowoltaikę

Skorzystaj ze specjalnej zimowej promocji od Stilo Energy!

Stilo Energy realizuje zamówienia na terenie całej Polski. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa: począwszy od bezpłatnego audytu i konsultacji z naszym doradcą handlowym, przez projekt, finansowanie, montaż aż po obsługę posprzedażową.
Takie podejście gwarantuje przygotowanie oferty skrojonej na miarę Twoich potrzeb.

Co zyskujesz kupując instalację fotowoltaiczną?

 • Niepowtarzalny rabat do 6000 zł
 • Możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej do kwoty 16 960 zł
 • Szybki czas realizacji
 • Twoja instalacje zacznie produkować energię już od pierwszego dnia po jej włączeniu
 • Uniezależnisz się od rosnących cen energii elektrycznej

Najnowsza technologia w jeszcze niższej cenie!

Od jakości i trwałości zastosowanych komponentów zależy wydajność całej instalacji. Wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne to gwarancja długoletniej sprawności systemu i szybszego zwrotu z inwestycji.

Oferujemy moduły monokrystaliczne Full Black w technologii half-cut cell o mocy do 400W, jedne z najmocniejszych na polskim rynku. Gwarantują one większe uzyski niezależnie od pogody, a więc także przy słabym nasłonecznieniu i niskiej temperaturze. Dzięki ich mocy i wielkości przewyższającej standardowe moduły, można użyć ich mniej i uzyskać oczekiwaną moc instalacji.

Skontaktuj się z nami


  Skorzystaj z promocji i zacznij zarabiać jeszcze szybciej


  Poniższy wykres przedstawia okres zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę. Korzystając z aktualnej promocji i możliwości odliczenia ulgi termomodernizacyjnej, koszt Twojej instalacji może zmniejszyć się aż o 13 440 zł. Już po 5 latach Twoja instalacja zwróci się, po 10 Twoje oszczędności wyniosą 19 800 zł, a w 25 roku użytkowania aż 158 400 zł.

  Co gdybyś nie skorzystał z promocji? Wówczas Twoja instalacji zwróci się w 8 roku jej użytkowania i tym samym oszczędzisz znacznie mniej w kolejnych latach.

  Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, podwyżki prądu przestaną Cię dotyczyć.  

  *Koszt instalacji wyliczony na dzień 13.11.2020 dla płatności gotówką z uwzględnieniem rabatu w wysokości 3200 zł oraz Ulgi Termomodernizacyjnej przy stałej stawce za energię elektryczną – 0,70 zł/1kWh. Obliczenia wykonane dla instalacji na dachu skośnym pokrytym blachodachówką, dla 16 paneli GPPV 400W ułożonych pionowo, na jednej połaci ustawionej pod kątem 35 stopni w kierunku południowym.


  Postaw na najnowsze technologie  Jak przebiega proces realizacji?


  DARMOWA KONSULTACJA I PROJEKT
  Podczas wizyty nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt, a na podstawie obecnych rachunków za prąd oszacuje moc instalacji dla Twojej firmy. Specjaliści ocenią również możliwości montażowe i zaproponują rozwiązanie szyte na miarę.

  POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA
  Dzięki stałej współpracy z największymi bankami w Polsce oferujemy Klientom kredyty oraz leasingi na preferencyjnych warunkach. Zajmiemy się także wszystkimi formalnościami.

  ZESTAW FOTOWOLTAICZNY
  W skład instalacji wchodzą wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz falownik lub mikrofalowniki w układzie zaprojektowanym indywidualnie dla Klienta.

  TRANSPORT I MONTAŻ
  Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone. Zgłosimy również instalację do Twojego dostawcy energii.

  MONITORING
  Możesz liczyć na nasze wsparcie w monitoringu działania Twojej instalacji. Intuicyjna aplikacja w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej elektrowni. Skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że dokonano wymiany licznika na dwukierunkowy oraz sprawdzić, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.


  Co wyróżnia Stilo Energy?


  Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

  Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!