Szybciej się decydujesz, więcej zyskujesz!

fotowoltaika w promocji

Specjalny rabat dla zdecydowanych na fotowoltaikę!

Zakup instalacji fotowoltaicznej to pierwszy krok w kierunku osiągnięcia niezależności energetycznej. Decydując się na taką inwestycję do końca roku, skorzystasz ze specjalnej promocji, dzięki której obniżysz koszt swojej instalacji fotowoltaicznej.

Jak to wygląda w praktyce?

Ty podpisujesz umowę na montaż instalacji jeszcze w tym roku, a my obniżymy jej koszt o kwotę rachunków za energię elektryczną jakie powinieneś opłacić do końca roku. Oznacza to, że im szybciej się zdecydujesz tym większy rabat dostaniesz.

Jeśli podpiszesz umowę:

 • w październiku – pomniejszymy koszt Twojej instalacji o trzykrotność średniomiesięcznego rachunku za prąd
 • w listopadzie – o dwukrotność średniomiesięcznego rachunku za prąd
 • w grudniu – jednokrotność średniomiesięcznego rachunku za prąd

Szybciej się decydujesz, więcej zyskujesz!
Szczegóły i regulamin promocji znajdziesz tutaj

panele stilo energy

Poznaj szczegóły promocji


  Co zawiera oferta promocyjna?


  Oferta obejmuje bezpłatny audyt i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz oparta jest o wysokiej klasy moduły fotowoltaiczne ULICA 385W produkowane z zastosowaniem najnowszych technologii half-cut cell oraz duo, co zapewnia wysokie uzyski od początku działania instalacji oraz zwrot z inwestycji nawet w 7 lat. Monokrystaliczne panele Full Black to także gwarancja eleganckiego wyglądu Twojego domu, ze względu na czarną barwę modułów. Poniższa kalkulacja przedstawia szacowany zwrot z inwestycji, dla instalacji o wielkości 7,7 kWp, i uwzględnia dotację w wysokości 5000 zł oraz ulgę podatkową.

  Zwrot kosztów fotowoltaiki w 7 lat
  *Koszt instalacji wyliczony na dzień 17.07.2020 dla płatności gotówką z uwzględnieniem dotacji Mój Prąd oraz Ulgi Termomodernizacyjnej oraz stałej stawki za energię elektryczną – 0,67 zł/1kWh. Obliczenia wykonane dla instalacji na dachu skośnym pokrytym blachodachówką, dla 20 paneli ULICA 385W ułożonych pionowo, na jednej połaci ustawionej pod kątem 35 stopni w kierunku południowym.

  Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!