Fotowoltaika dla rolnika

Skontaktuj się z nami


  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Rozwijaj swoje gospodarstwo. Lepiej*.

  *za wyborem naszej firmy przemawiają przekonujące argumenty – konkretnie trzy: bezpieczeństwo instalacji, najlepsza technologia na rynku oraz obniżenie kosztów dla Twojego gospodarstwa.

  Gwarantowany okres zwrotu
  z inwestycji

  Gwarantowany okres zwrotu od Stilo Energy to jedyna tego typu oferta na rynku, zapewniająca bezpieczeństwo ulokowanych środków. Już na etapie podpisywania umowy masz pewność, w jakim czasie nastąpi zwrot zainwestowanych środków.

  Zmodernizuj gospodarstwo
  i zwiększ zyski z ziemi

  Wraz z innowacjami w gospodarstwie zwiększają się także koszty jego utrzymania. Własny prąd pozwoli efektywnie uchronić się przed stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w dalszy rozwój.

  Zyskasz:

  Mniejsze koszty prowadzenia gospodarstwa

  Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna zacznie przynosić zyski już po 5 latach pracy.

  Każde gospodarstwo ma swoje szczególne cechy

  Każde gospodarstwo jest szczególne i wymaga pełnego zaangażowania, dlatego przed stworzeniem oferty spotkamy się z Tobą. To Ty wiesz, czego dokładnie potrzebuje Twoje gospodarstwo i dzięki Twojej wiedzy my stworzymy instalację, która odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

  Pomoże nam w tym najlepsza technologia dostępna na rynku – mikroinwertery.

  Szybki zwrot z inwestycji

  Inwestycja w instalację fotowoltaiczną w gospodarstwie rolnym jest obecnie jeszcze bardziej atrakcyjna za sprawą programów rządowych wspierających rozwój odnawialnych źródeł energii.

  Rolnicy mogą między innymi skorzystać z ulgi w podatku rolnym. Ulga inwestycyjna wynosi 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne i można rozliczać ją przez okres 15 lat.Szybkość zwrotu z inwestycji w instalację fotowoltaiczną zależy od ulg i dotacji, po które może sięgnąć każdy rolnik, ale także od odpowiednio dobranych komponentów.

  Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna zacznie przynosić zyski już o 5 latach pracy.