Zyskuj dzięki czystej energii

Poznaj ofertę

TWOJE WŁASNE ŹRÓDŁO ENERGII

Efektywnie zainwestowane środki

Efektywnie zainwestowane środki

Mniejsze koszty prowadzenia gospodarstwa

Mniejsze koszty prowadzenia gospodarstwa

Niezależność od dostawców prądu

Niezależność od dostawców prądu

Koszty instalacji odliczone od podatku rolnego

Koszty instalacji odliczone od podatku rolnego

INTELIGENTNA FOTOWOLTAIKA

Stwórz elektrownię fotowoltaiczną, która będzie pracowała dla Ciebie i Twojego gospodarstwa.
Zagwarantuj sobie stabilny zysk i zwiększ możliwości rozwoju.

ZMODERNIZUJ GOSPODARSTWO

ZMODERNIZUJ GOSPODARSTWO

Wraz z innowacjami w gospodarstwie zwiększają się także koszty jego utrzymania. Własny prąd pozwoli efektywnie uchronić się przed stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. Pieniądze, których nie będziesz wydawać na rachunki, możesz zainwestować w dalszy rozwój gospodarstwa.

ZWIĘKSZ ZYSKI Z ZIEMI

ZWIĘKSZ ZYSKI Z ZIEMI

Kluczem do sukcesu w rolnictwie jest między innymi efektywne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Panele fotowoltaiczne można zamontować na wszelkich budynkach gospodarczych, ale także na terenach wokół zabudowań stanowiących nieużytki rolne.
Nadwyżkę wyprodukowanego prądu możesz odsprzedać do zakładu energetycznego z dodatkowym zyskiem dla Twojego gospodarstwa.

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną w gospodarstwie rolnym jest obecnie jeszcze bardziej atrakcyjna za sprawą programów rządowych wspierających rozwój odnawialnych źródeł energii.

Rolnicy mogą między innymi skorzystać z ulgi w podatku rolnym. Ulga inwestycyjna wynosi 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne i można rozliczać ją przez okres 15 lat. 

Szybkość zwrotu z inwestycji w instalację fotowoltaiczną zależy od ulg i dotacji, po które może sięgnąć każdy rolnik, ale także od odpowiednio dobranych komponentów. 

Decydując się na współpracę z nami możesz miec pewność, że instalacja fotowoltaiczna zacznie przynosić zyski już o 5 latach pracy

POZNAJ OFERTĘ

POZNAJ PROCES REALIZACJI W STILO ENERGY

DOBÓR NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

DOBÓR NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

Nasz doradca przeprowadzi audyt energetyczny. Na podstawie obecnych rachunków za prąd i przyszłego zapotrzebowania oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojego gospodarstwa. Każda instalacja traktowana jest indywidualnie, a nasz zespół ekspertów czuwa, by dobrać do niej najlepsze możliwe rozwiązania na rynku.

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

Dzięki stałej współpracy z największymi bankami w Polsce oferujemy Klientom kredyty oraz leasingi na preferencyjnych warunkach. Zajmiemy się także wszystkimi formalnościami.

ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

W skład instalacji wchodzą wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz inwerterami w indywidualnie zaprojektowanym układzie.

TRANSPORT I MONTAŻ

TRANSPORT I MONTAŻ

Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

ZGŁOSZENIE INSTALACJI DO DOSTAWCY ENERGII

ZGŁOSZENIE INSTALACJI DO DOSTAWCY ENERGII

Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

MONITORING

MONITORING

Intuicyjna aplikacja w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej elektrowni. Skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.

ZYSKAJ WIĘCEJ

Sprawdź, ile zyska Twoje gospodarstwo dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną od Stilo Energy.
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.