Zadzwoń:799 399 898

Fotowoltaika dla rolnika

Skontaktuj się z nami

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Niższe rachunki za prąd przez cały rok

  Mniejsze koszty prowadzenia gospodarstwa

  Niezależność od dostawców prądu

  Inteligentna fotowoltaika w Twoim gospodarstwie na lata

  Inteligentna fotowoltaika

  Stwórz elektrownię fotowoltaiczną, która będzie pracowała dla Ciebie i Twojego gospodarstwa.
  Zagwarantuj sobie stabilny zysk i zwiększ możliwości rozwoju.

  Zmodernizuj gospodarstwo

  Wraz z innowacjami w gospodarstwie zwiększają się także koszty jego utrzymania. Własny prąd pozwoli efektywnie uchronić się przed stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w dalszy rozwój.

  Zwiększ zyski z ziemi

  Panele fotowoltaiczne można zamontować na wszelkich budynkach gospodarczych, ale także na terenach wokół stanowiących nieużytki rolne, a nadwyżkę wyprodukowanego prądu możesz odsprzedać do zakładu energetycznego z dodatkowym zyskiem.

  Szybki zwrot z inwestycji

  Inwestycja w instalację fotowoltaiczną w gospodarstwie rolnym jest obecnie jeszcze bardziej atrakcyjna za sprawą programów rządowych wspierających rozwój odnawialnych źródeł energii.

  Rolnicy mogą między innymi skorzystać z ulgi w podatku rolnym. Ulga inwestycyjna wynosi 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne i można rozliczać ją przez okres 15 lat.Szybkość zwrotu z inwestycji w instalację fotowoltaiczną zależy od ulg i dotacji, po które może sięgnąć każdy rolnik, ale także od odpowiednio dobranych komponentów.

  Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna zacznie przynosić zyski już o 5 latach pracy.

   Poznaj proces realizacji w Stilo Energy

   Dobór najlepszych rozwiązań

   Nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt nieruchomości. Na podstawie rachunków za prąd i potencjalnego zapotrzebowania w przyszłości oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojego gospodarstwa.

   Pomoc w uzyskaniu finansowania

   Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi bankami w Polsce oferujemy różne metody finansowania. Pomożemy Ci także z formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania dla Twojej instalacji.

   Zestaw fotowoltaiczny

   W skład instalacji wchodzą: falownik lub mikrofalowniki oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Wszystkie elementy Twojej instalacji są objęte wieloletnią gwarancją.

   Transport i montaż

   Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

   Zgłoszenie instalacji do dostawcy

   Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu - nie musisz się niczym martwić. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

   Monitoring

   Intuicyjna aplikacja w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej instalacji, dzięki czemu na bieżąco będziesz śledzić jej pracę. Co więcej skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.