Zadzwoń:799 399 898

Fotowoltaika dla domu

Skontaktuj się z nami

  Niższe rachunki za prąd przez cały rok

  Niezależność od dostawców prądu

  Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

  Inteligentna fotowoltaika dla domu na lata

  Inteligentna fotowoltaika

  Postaw na inteligentną instalację fotowoltaiczną dla domu, dzięki której pozostaniesz niezależny od rosnących cen prądu.
  Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo energetyczne.

  Najlepsze technologie

  W naszych instalacjach używamy mikrofalowników - technologii, która zrewolucjonizowała branżę fotowoltaiczną.

  Standardy stilo energy

  Indywidualne podejście

  Wykonujemy bezpłatny audyt energetyczny, na podstawie którego nasi specjaliści z działu projektowego dobierają najlepsze możliwe rozwiązania.

  Gwarancja

  Nasze instalacje objęte są nie tylko gwarancją od producentów, ale również naszą własną Złotą Gwarancją Stilo Energy, ponieważ jesteśmy pewni tego, co robimy.

  Źródło energii dla domu

  Z roku na rok rachunki za prąd nieustannie rosną, a w codziennym życiu korzystamy z coraz większej liczby urządzeń elektrycznych. Z własną elektrownią fotowoltaiczną nie musisz się tym martwić.

  Przestań obawiać się podwyżek! Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i ciesz się tanią energią elektryczną.

  Klimat panujący w Polsce jest idealny do wykorzystania energii ze Słońca. W miesiącach wiosenno-letnich Twoja instalacja wygeneruje nadmiar energii, który możesz wykorzystać w okresie mniejszej ilości energii słonecznej.

   Złota Gwarancja Stilo Energy to gwarancja całkowita na 12 lat

   na panele
   i mikroinwertery
   na usługę
   montażu
   na konstrukcję
   i zabezpieczenia
   na materiały montażowe

   Mikroinwertery dla domu

   Falownik jest sercem, każdej instalacji fotowoltaicznej, dlatego tak ważne jest, aby był jak najlepszy. Instalacje tworzone przez Stilo Energy opierają się na technologii, która zmieniła branże fotowoltaiczną - mikroinwerterach.

   W instalacjach opartych na mikroinwerterach (mikrofalownikach) wszystkie panele fotowoltaiczne pracują oddzielnie - obniżenie mocy jednego z paneli nie ma wpływu na pracę reszty instalacji.

   • połączenia równoległe,
   • każdy moduł pracuje samodzielnie,
   • wyższe bezpieczeństwo pożarowe
   • łatwiejsza rozbudowa instalacji,
   • monitoring pojedynczych modułów.
   mikrofalownik ap system

   Lider w branży technologii mikrofalowników

   Stilo Energy jest oficjalnym partnerem firmy APsystems w Polsce oraz głównym dystrybutorem produktów tej firmy. APsystems oferuje zaawansowaną, wydajną technologię mikroinwerterów słonecznych.

   Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!

   Poznaj proces realizacji w Stilo Energy

   Dobór najlepszych rozwiązań

   Nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt nieruchomości. Na podstawie rachunków za prąd i potencjalnego zapotrzebowania w przyszłości oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojego domu.

   Pomoc w uzyskaniu finansowania

   Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi bankami w Polsce oferujemy różne metody finansowania. Pomożemy Ci także z formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania dla Twojej instalacji.

   Zestaw fotowoltaiczny

   W skład instalacji wchodzą: mikroinwertery oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Wszystkie elementy Twojej instalacji są objęte wieloletnią gwarancją.

   Transport i montaż

   Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

   Zgłoszenie instalacji do dostawcy

   Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu - nie musisz się niczym martwić. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

   Monitoring

   Intuicyjna aplikacja, która w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej instalacji - będziesz mógł monitorować pracę każdego panelu. Co więcej skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.