Zadzwoń:799 399 898

Fotowoltaika i pompy ciepła dla domu

Skontaktuj się z nami


  Niższe rachunki za prąd i ogrzewanie przez cały rok

  Bezpieczne rozwiązania dla Twojego domu

  Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

  Inteligentna inwestycja dla domu na lata

  Inteligentna fotowoltaika

  Postaw na inteligentną instalację fotowoltaiczną dla domu, dzięki której pozostaniesz niezależny od rosnących cen prądu.
  Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo energetyczne.

  Najlepsze technologie

  W naszych instalacjach używamy mikrofalowników - technologii, która zrewolucjonizowała branżę fotowoltaiczną.

  Standardy stilo energy

  Indywidualne podejście

  Wykonujemy bezpłatny audyt energetyczny, na podstawie którego nasi specjaliści z działu projektowego dobierają najlepsze możliwe rozwiązania.

  Gwarancja

  Nasze instalacje objęte są nie tylko gwarancją od producentów, ale również naszą własną Złotą Gwarancją Stilo Energy, ponieważ jesteśmy pewni tego, co robimy.

  Udogodnienia dla Twojego domu

  Fotowoltaika

  Zyskuj na czystej energii! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach i ciesz się niższymi rachunkami za prąd.

  Dowiedz się więcej

  Pompa ciepła

  Najtańsze źródło energii grzewczej dla Twojego domu.Przekonaj się, jak możesz zacząć oszczędzać na rachunkach!

  Dowiedz się więcej

  W pakiecie

  Kupując w pakiecie, płacisz mniej! W czasie rozmowy z naszym konsultantem powiedz, że interesuje Cię instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła.

  Skontaktuj się z nami

  Źródło energii dla domu

  Z roku na rok rachunki za prąd nieustannie rosną, a w codziennym życiu korzystamy z coraz większej liczby urządzeń elektrycznych. Z własną elektrownią fotowoltaiczną nie musisz się tym martwić.
  Przestań obawiać się podwyżek! Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i ciesz się tanią energią elektryczną.

  Klimat panujący w Polsce jest idealny do wykorzystania energii ze Słońca. W miesiącach wiosenno-letnich Twoja instalacja wygeneruje nadmiar energii, który możesz wykorzystać w okresie mniejszej ilości energii słonecznej.

   Najtańsze źródło energii grzewczej

   Twoja własna pompa ciepła ze zdalnym monitoringiem wszystkich parametrów.
   Powietrzna pompa ciepła zasysa świeże powietrze, które następnie przepływa przez wypełnione czynnikiem chłodniczym wężownice – analogicznie do zasady działania lodówki. Ciepło odebrane z powietrza jest automatycznie przekazywane za pomocą czynnika chłodniczego do wody grzewczej oraz do wody użytkowej.

    Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!

    Nasz blog

    Złota Gwarancja Stilo Energy to gwarancja całkowita na 12 lat

    na panele
    i mikroinwertery
    na usługę
    montażu
    na konstrukcję
    i zabezpieczenia
    na materiały montażowe

    Mikroinwertery dla domu

    Falownik jest sercem, każdej instalacji fotowoltaicznej, dlatego tak ważne jest, aby był jak najlepszy. Instalacje tworzone przez Stilo Energy opierają się na technologii, która zmieniła branże fotowoltaiczną - mikroinwerterach.

    W instalacjach opartych na mikroinwerterach (mikrofalownikach) wszystkie panele fotowoltaiczne pracują oddzielnie - obniżenie mocy jednego z paneli nie ma wpływu na pracę reszty instalacji.

    • połączenia równoległe,
    • każdy moduł pracuje samodzielnie,
    • wyższe bezpieczeństwo pożarowe
    • łatwiejsza rozbudowa instalacji,
    • monitoring pojedynczych modułów.
    mikrofalownik ap system

    Lider w branży technologii mikrofalowników

    Stilo Energy jest oficjalnym partnerem firmy APsystems w Polsce oraz głównym dystrybutorem produktów tej firmy. APsystems oferuje zaawansowaną, wydajną technologię mikroinwerterów słonecznych.

    Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!

    Poznaj proces realizacji w Stilo Energy

    Dobór najlepszych rozwiązań

    Nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt nieruchomości. Na podstawie rachunków za prąd i potencjalnego zapotrzebowania w przyszłości oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojego domu.

    Pomoc w uzyskaniu finansowania

    Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi bankami w Polsce oferujemy różne metody finansowania. Pomożemy Ci także z formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania dla Twojej instalacji.

    Zestaw fotowoltaiczny

    W skład instalacji wchodzą: mikroinwertery oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Wszystkie elementy Twojej instalacji są objęte wieloletnią gwarancją.

    Transport i montaż

    Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

    Zgłoszenie instalacji do dostawcy

    Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu - nie musisz się niczym martwić. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

    Monitoring

    Intuicyjna aplikacja, która w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej instalacji - będziesz mógł monitorować pracę każdego panelu. Co więcej skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.