Zyskuj dzięki czystej energii

Poznaj ofertę

TWÓJ WŁASNY PRĄD DLA DOMU

Niższe rachunki za prąd przez cały rok

Niższe rachunki za prąd przez cały rok

Niezależność od dostawców prądu

Niezależność od dostawców prądu

Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

Inteligentna inwestycja na lata

Inteligentna inwestycja na lata

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Postaw na inteligentną instalację fotowoltaiczną, dzięki której pozostaniesz niezależny od rosnących cen prądu.
Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo energetyczne.

NAJLEPSZE TECHNOLOGIE

NAJLEPSZE TECHNOLOGIE

W naszych instalacjach używamy mikrofalowników - technologii, która zrewolucjonizowała branżę fotowoltaiczną. Dzięki temu jako jedyna polska firma należymy do globalnego zrzeszenia dążącego do stworzenia powszechnych standardów technicznych dla instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy instalacje gotowe na przyszłość.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wykonujemy bezpłatny audyt energetyczny, na podstawie którego nasi specjaliści z działu projektowego dobierają najlepsze możliwe rozwiązania - liczbę i typ paneli oraz konstrukcji wsporczej. Każdą instalację fotowoltaiczną traktujemy indywidualnie. Wszystko po to, by zoptymalizować jej działanie i zapewnić jej maksymalną trwałość.

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Dzięki naszym rozwiązaniom Twój dom będzie odporny na podwyżki cen energii elektrycznej. Uzyskanie niezależności energetycznej w warunkach stale rosnących cen prądu to istotny sposób na zredukowanie comiesięcznych kosztów życia. Nasza aplikacja pozwoli Ci kontrolować produkcję Twojej instalacji.

BEZPIECZNA INWESTYCJA

BEZPIECZNA INWESTYCJA

W zależności od wybranego rozwiązania inwestycja we własną elektrownię fotowoltaiczną od Stilo Energy zacznie przynosić Ci zyski już w 6 roku od założenia instalacji. Co więcej instalacja jest całkowicie bezobsługowa - po zamontowaniu nie musisz się o nic martwić - tylko cieszyć się z tańszego prądu zasilanego energią słoneczną.

 TWOJE WŁASNE ŹRÓDŁO ENERGII

TWOJE WŁASNE ŹRÓDŁO ENERGII

Z roku na rok rachunki za prąd nieustannie rosną, a w codziennym życiu korzystamy z coraz większej liczby urządzeń elektrycznych. Z własną elektrownią fotowoltaiczną nie musisz się tym martwić.

Przestań obawiać się podwyżek! Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i ciesz sie tanią energią elektryczną. 

Klimat panujacy w Polsce jest idealny do wykorzytstania energii ze Słońca. W miesiacach wiosenno-letnich Twoja instalacja wygeneruje nadmiar energii, który możesz wykorzystać w okresie mniejszej ilości energii słonecznej.

POZNAJ OFERTĘ

GWARANCJA

Przy wyborze dostawcy fotowoltaiki dla swojego domu czy firmy warto wziąć pod uwagę kwestię związaną z gwarancją na poszczególne elementy instalacji fotowoltaicznej.

Dzięki temu możesz być spokojny o efektywność swojej instalacji nawet przez 25 lat

MIKROINWERTERY

MIKROINWERTERY

Falownik jest sercem, każdej instalacji fotowoltaicznej, dlatego tak ważne jest, aby był jak najlepszy. Instalacje tworzone przez Stilo Energy opierają się na technologii, która zmieniła branże fotowoltaiczną - mikroinwerterach.

W instalacjach opartych na mikroinwerterach (mikrofalownikach) wszystkie panele fotowoltaiczne pracują oddzielnie - obniżenie mocy jednego z paneli nie ma wpływu na pracę reszty instalacji.

Dowiedz się więcej

Lider w branży technologii mikrofalowników

Lider w branży technologii mikrofalowników

Stilo Energy jest oficjalnym partnerem firmy APsystems w Polsce oraz głównym dystrybutorem produktów tej firmy. APsystems oferuje zaawansowaną, wydajną technologię mikroinwerterów słonecznych.

Poznaj APsystems

Opinie klientów

 • "Zdecydowałam się na instalację w Stilo Energy, bo problemem w czasie rozmów z innymi firmami był dach mojego domu. Jest to skomplikowany dach i nie było możliwości zamontować instalacji z falownikiem centralnym. Doradca ze Stilo Energy przedstawił mi możliwości mikrofalowników. Jestem bardzo zadowolona z instalacji."

  Kamila

  Poznań; 4,8 kW
 • "Mam instalacje fotowoltaiczną od Stilo Energy od wiosny 2020 roku. Wszystko działa bez zarzutu. Szczególnie doceniam współpracę z Panem Kamilem, doradcą w firmie - miałem z nim kontakt od audytu do podłączenia instalacji, po każdym etapie dzwonił i upewniał się, że wszystko działa."

  Marcin

  Częstochowa; 4,95 kW
 • "Mamy na dachu domu instalację fotowoltaiczną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały proces przeprowadzony był bez zarzutu, pan ze Stilo Energy był bardzo pomocny i odpowiedział na wszystkie nasze pytania .Instalacja działa i pozwala bez problemu pokryć nasze zapotrzebowanie na prąd. Mamy instalację o wielkości 5,4 kW. Pozdrawiam."

  Jolanta

  Gdyni; 5,4 kW
 • "Jestem zadowolony z wyboru firmy Stilo Energy. Podziękowania dla pana Marka i ekipy montażowej z sandomierskiego. Współpraca z firmą Stilo jest przyjemnością. Zespół jest kompetentny, miły, służy radą i pomocą a jednocześnie liczy się że zdaniem klienta. Polecam"

  Tomasz

  Sandomierz; 5,13 kW
 • "Instalacja fotowoltaiczna od Stilo Energy to była bardzo dobra inwestycja. Wybrałem opcje z płatności kredytem. Wszystko działa bez zarzutu. Pani ze Stilo Energy pomogła mi przy wszystkich formalnościach. Dodatkowo skorzystałem z dofinansowania do instalacji. Mogę spokojnie powiedzieć. że ten wydatek się opłaca. Polecam."

  Mariusz

  Żukowo; 4,83 kW
 • "Firma bardzo profesjonalna, bardzo dobry kontakt, miła obsługa. Na początku obawiałem się, że instalacja produkuje za mało prądu, ale okazało się, że produkcja latem pokrywa to czego brakuje zimą. Jednym słowem POLECAM."

  Michał

  Toruń; 7,6 kW

POZNAJ PROCES REALIZACJI W STILO ENERGY

DOBÓR NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

DOBÓR NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

Nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt nieruchomości. Na podstawie rachunków za prąd i potencjalnego zapotrzebowania w przyszłości oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojego domu.

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi bankami w Polsce oferujemy różne metody finansowania. Pomożemy Ci także z formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania dla Twojej instalacji.

ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

W skład instalacji wchodzą: mikroinwertery oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Wszystkie elementy Twojej instalacji są objęte wieloletnią gwarancją.

TRANSPORT I MONTAŻ

TRANSPORT I MONTAŻ

Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

ZGŁOSZENIE INSTALACJI DO DOSTAWCY ENERGII

ZGŁOSZENIE INSTALACJI DO DOSTAWCY ENERGII

Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu - nie musisz sie niczym martwić. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

MONITORING

MONITORING

Intuicyjna aplikacja w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej instalacji. Co więcej skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.

ZYSKAJ WIĘCEJ

Sprawdź, ile zyskasz decydując się na instalację fotowoltaiczną. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.


  Dowiedz się więcej!

  item

  Promocje

  Poznaj aktualne promocje obowiązujące w Stilo Energy i dowiedz się jakie masz możliwości związane z zakupem instalacji fotowoltaicznej.

  Zobacz
  item

  Baza wiedzy

  Chcesz dowiedzieć się więcej o fotowoltaice i technologiach wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych? Poznaj naszego bloga.

  Zobacz
  item

  Materiały do pobrania

  Szukasz wzorów wniosków o dofinansowania lub zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji? Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty.

  Zobacz