Zyskuj dzięki czystej energii

Poznaj ofertę

TWOJA WŁASNA ELEKTROWNIA FOTOWOLTAICZNA

Efektywnie zainwestowane środki

Efektywnie zainwestowane środki

Mniejsze koszty prowadzenia biznesu

Mniejsze koszty prowadzenia biznesu

Bezpieczeństwo energetyczne

Bezpieczeństwo energetyczne

Niezależność od dostawców prądu

Niezależność od dostawców prądu

INTELIGENTNA FOTOWOLTAIKA

Postaw na elektrownię fotowoltaiczną, która będzie pracowała dla Ciebie i Twojej firmy.
Zagwarantuj sobie stabilny zysk.

ŚWIATOWE STANDARDY

ŚWIATOWE STANDARDY

Jako jedyna polska firma z branży fotowoltaicznej należymy do globalnego zrzeszenia dążącego do stworzenia powszechnych standardów technicznych dla elektrowni słonecznych i inteligentnych sieci rozproszonych. Jesteśmy częścią światowej inicjatywy, która ma na celu popularyzację taniej i efektywnej fotowoltaiki opartej o innowacyjne rozwiązania techniczne. Wykonujemy instalacje gotowe na przyszłość

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wykonujemy rzetelny audyt energetyczny, na podstawie którego nasi specjaliści z działu projektowego dobierają najlepsze możliwe rozwiązania - typ paneli, falowników oraz konstrukcji wsporczej. Każdą instalację fotowoltaiczną traktujemy indywidualnie. Wszystko po to, by zoptymalizować jej działanie i zapewnić jej maksymalną trwałość.

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Dzięki naszym rozwiązaniom stworzysz nowoczesne przedsiębiorstwo odporne na podwyżki cen energii. Uzyskanie niezależności energetycznej w warunkach stale rosnących cen prądu to istotny sposób na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności. Co więcej, nadwyżki prądu wyprodukowanego przez panele możesz sprzedać do zakładu energetycznego z zyskiem dla firmy.

BEZPIECZNA INWESTYCJA

BEZPIECZNA INWESTYCJA

Inwestycja we własną elektrownię fotowoltaiczną od Stilo Energy zwróci Ci się w 100% w zaledwie 5 lat! Gwarantowana niezawodność i produktywność instalacji pozwoli Ci spokojnie liczyć zyski. Skorzystaj z leasingu i osiągaj wymierne korzyści już od pierwszych dni działania Twojej instalacji fotowoltaicznej.

 TWOJE WŁASNE ŹRÓDŁO ENERGII

TWOJE WŁASNE ŹRÓDŁO ENERGII

Wyższe rachunki za prąd z roku na rok są nieuniknione. Dodatkowe opłaty, w tym m.in. opłata mocowa, z pewnością odcisną swoje piętno na rynku energii elektrycznej.

Aby zwiększyć rentowność, przedsiębiorcy muszą zoptymalizować zużycie energii. Mogą to zrobić, zmniejszając zapotrzebowanie na energię w godzinach szczytu, dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej.

Przestań obawiać się podwyżek! Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i zminimalizuj rachunki za prąd w Twojej firmie. 

POZNAJ OFERTĘ

POZNAJ PROCES REALIZACJI W STILO ENERGY

DOBÓR NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

DOBÓR NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

Nasz doradca przeprowadzi audyt energetyczny. Na podstawie obecnych rachunków za prąd i przyszłego zapotrzebowania oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojej firmy. Każda instalacja traktowana jest indywidualnie, a nasz zespół ekspertów czuwa, by dobrać do niej najlepsze możliwe rozwiązania na rynku.

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

Dzięki stałej współpracy z największymi bankami w Polsce oferujemy Klientom kredyty oraz leasingi na preferencyjnych warunkach. Zajmiemy się także wszystkimi formalnościami.

ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

W skład instalacji wchodzą wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz inwerterami.

TRANSPORT I MONTAŻ

TRANSPORT I MONTAŻ

Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

ZGŁOSZENIE INSTALACJI DO DOSTAWCY ENERGII

ZGŁOSZENIE INSTALACJI DO DOSTAWCY ENERGII

Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

MONITORING

MONITORING

Intuicyjna aplikacja w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej elektrowni. Skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.

ZYSKAJ WIĘCEJ

Sprawdź, ile zyska Twoja firma dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną od Stilo Energy. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.