Zadzwoń:799 399 898

Fotowoltaika dla biznesu

Skontaktuj się z nami

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Efektywnie zainwestowane środki

  Mniejsze koszty prowadzenia biznesu

  Bezpieczeństwo energetyczne

  Niezależność od dostawców prądu

  Inteligentna fotowoltaika

  Postaw na elektrownię fotowoltaiczną, która będzie pracowała dla Ciebie i Twojej firmy.
  Zagwarantuj sobie stabilny zysk.

  Światowe standardy

  Należymy do globalnego zrzeszenia dążącego do stworzenia powszechnych standardów technicznych dla elektrowni słonecznych i inteligentnych sieci rozproszonych.

  Indywidualne podejście

  Wykonujemy bezpłatny audyt energetyczny, na podstawie którego nasi specjaliści z działu projektowego dobierają najlepsze możliwe rozwiązania.

  Bezpieczna inwestycja

  Inwestycja we własną elektrownię fotowoltaiczną od Stilo Energy zwróci Ci się w 100% w zaledwie 5 lat!

  Gwarantowany okres zwrotu z inwestycji

  Tylko w Stilo Energy gwarantujemy, że środki zainwestowane w instalację fotowoltaiczną dla Twojej firmy zwrócą się w określonym w umowie czasie.

  Skorzystaj z oferty

  i ciesz się stabilną inwestycją w elektrownię fotowoltaiczną dla swojego przedsiębiorstwa
  Dowiedz się więcej

  Twoje własne źródło energii

  Wyższe rachunki za prąd z roku na rok są nieuniknione. Dodatkowe opłaty, w tym m.in. opłata mocowa, z pewnością odcisną swoje piętno na rynku energii elektrycznej.

  Aby zwiększyć rentowność, przedsiębiorcy muszą zoptymalizować zużycie energii. Mogą to zrobić, zmniejszając zapotrzebowanie na energię w godzinach szczytu, dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej.

  Przestań obawiać się podwyżek! Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i zminimalizuj rachunki za prąd w Twojej firmie.

   Poznaj proces realizacji w Stilo Energy

   Dobór najlepszych rozwiązań

   Nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt fotowoltaiczny. Na podstawie rachunków za prąd i potencjalnego zapotrzebowania w przyszłości oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojej firmy.

   Pomoc w uzyskaniu finansowania

   Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi bankami w Polsce oferujemy różne metody finansowania. Pomagamy także ze wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem finansowania.

   Zestaw fotowoltaiczny

   W skład instalacji wchodzą: falownik lub mikroinwertery oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Wszystkie elementy instalacji są objęte wieloletnią gwarancją.

   Transport i montaż

   Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

   Zgłoszenie instalacji do dostawcy

   Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu - nie musisz się niczym martwić. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

   Monitoring

   Intuicyjna aplikacja w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej instalacji, dzięki czemu na bieżąco będziesz śledzić jej pracę. Co więcej skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.