Zadzwoń:799 399 898

Fotowoltaika dla domu

Skontaktuj się z nami

  Niższe rachunki za prąd przez cały rok

  Niezależność od dostawców prądu

  Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

  Inteligentna fotowoltaika dla domu na lata

  Inteligentna fotowoltaika

  Postaw na inteligentną instalację fotowoltaiczną dla domu, dzięki której pozostaniesz niezależny od rosnących cen prądu.
  Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo energetyczne.

  Najlepsze technologie

  W naszych instalacjach używamy mikrofalowników - technologii, która zrewolucjonizowała branżę fotowoltaiczną.

  Standardy stilo energy

  Indywidualne podejście

  Wykonujemy bezpłatny audyt energetyczny, na podstawie którego nasi specjaliści z działu projektowego dobierają najlepsze możliwe rozwiązania.

  Gwarancja

  Nasze instalacje objęte są nie tylko gwarancją od producentów, ale również naszą własną Złotą Gwarancją Stilo Energy, ponieważ jesteśmy pewni tego, co robimy.

  Mikroinwertery dla domu

  Falownik jest sercem, każdej instalacji fotowoltaicznej, dlatego tak ważne jest, aby był jak najlepszy. Instalacje tworzone przez Stilo Energy opierają się na technologii, która zmieniła branże fotowoltaiczną - mikroinwerterach.

  W instalacjach opartych na mikroinwerterach (mikrofalownikach) wszystkie panele fotowoltaiczne pracują oddzielnie - obniżenie mocy jednego z paneli nie ma wpływu na pracę reszty instalacji.

  • połączenia równoległe,
  • każdy moduł pracuje samodzielnie,
  • wyższe bezpieczeństwo pożarowe
  • łatwiejsza rozbudowa instalacji,
  • monitoring pojedynczych modułów.
  mikrofalownik ap system

  Lider w branży technologii mikrofalowników

  Stilo Energy jest oficjalnym partnerem firmy APsystems w Polsce oraz głównym dystrybutorem produktów tej firmy. APsystems oferuje zaawansowaną, wydajną technologię mikroinwerterów słonecznych.

  Złota Gwarancja Stilo Energy to gwarancja całkowita na 12 lat

  na panele
  i mikroinwertery
  na usługę
  montażu
  na konstrukcję
  i zabezpieczenia
  na materiały montażowe

  Instalacja niskonapięciowa

  Instalacja fotowoltaiczna to system złożony z wielu elementów, przez które przepływa prąd, dlatego przy wyborze instalacji należy wziąć pod uwagę aspekty związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

  Kluczowe z punktu widzenia projektu są moduły fotowoltaiczne oraz inwertery (zwane także falownikami). Inwerter to serce każdej instalacji fotowoltaicznej. To właśnie on odpowiada za przetwarzanie energii ze słońca pozyskanej przez panele fotowoltaiczne w niezbędny w każdym domu prąd zmienny o napięciu 230V.

   Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!

   Poznaj proces realizacji w Stilo Energy

   Dobór najlepszych rozwiązań

   Nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt nieruchomości. Na podstawie rachunków za prąd i potencjalnego zapotrzebowania w przyszłości oszacuje moc instalacji odpowiednią dla Twojego domu.

   Pomoc w uzyskaniu finansowania

   Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi bankami w Polsce oferujemy różne metody finansowania. Pomożemy Ci także z formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania dla Twojej instalacji.

   Zestaw fotowoltaiczny

   W skład instalacji wchodzą: mikroinwertery oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Wszystkie elementy Twojej instalacji są objęte wieloletnią gwarancją.

   Transport i montaż

   Nasi certyfikowani instalatorzy szybko i fachowo dokonają montażu instalacji. Po wykonaniu prac upewnią się, że wszystkie elementy zostały odpowiednio zamontowane i zabezpieczone zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej.

   Zgłoszenie instalacji do dostawcy

   Nasz zespół wypełni wniosek i złoży go w Twoim imieniu - nie musisz się niczym martwić. Po wymianie licznika na dwukierunkowy pozostanie jedynie podpisanie aneksu do umowy z dotychczasowym sprzedawcą energii.

   Monitoring

   Intuicyjna aplikacja, która w łatwy sposób pomoże w analizie pracy Twojej instalacji - będziesz mógł monitorować pracę każdego panelu. Co więcej skontaktujemy się z Tobą 30 dni po montażu, aby upewnić się, że Twoja instalacja działa bez zarzutu.

   Udogodnienia dla Twojego domu

   Fotowoltaika

   Zyskuj na czystej energii! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach i ciesz się niższymi rachunkami za prąd. Masz więcej pytań?

   Skontaktuj się z nami

   Pompa ciepła

   Najtańsze źródło energii grzewczej dla Twojego domu.Przekonaj się, jak możesz zacząć oszczędzać na rachunkach!

   Dowiedz się więcej

   W pakiecie

   Kupując w pakiecie, płacisz mniej! W czasie rozmowy z naszym konsultantem powiedz, że interesuje Cię instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła.

   Skontaktuj się z nami