Magazyn energii

Postaw na system, który zapewni Ci stałe zasilanie urządzeń elektrycznych bez względu na przerwy w dostawie prądu lub awarii sieci. A dodatkowo obniż rachunki dzięki lepszej autokonsumpcji energii.

Magazynowanie energii

Magazyn z opcją podtrzymania pracy instalacji fotowoltaicznej

Zestaw z możliwością rozbudowy

1-fazowy i 3-fazowy

Szybka reakcja

Reakcja na przerwę w zasilaniu z sieci w zaledwie 20 ms

Masz pytania? Skontaktujemy się z Tobą


  Wykorzystuj swoją energię elektryczną. Lepiej*.

  W połączeniu systemu magazynowania z instalacją fotowoltaiczną, akumulator jest ładowany, kiedy produkcja przewyższa zapotrzebowanie i rozładowywany, gdy zapotrzebowanie na energię byłoby pokrywane z sieci publicznej. 

  Dzięki harmonogramom pracy systemu magazynowania energii, możesz ładować akumulatory w okresie niskich cen chwilowych i rozładowywać je w okresach cen wysokich.

  Co zyskujesz z własnym magazynem energii?

  Pracujesz z domu? A może chcesz mieć pewność, że Twoje sprzęty elektryczne, takie jak lodówka czy zamrażarka, nie zostaną wyłączone z powodu braku zasilania?

  Magazyn energii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W zaledwie 20 milisekund Twój magazyn zareaguje na przerwę w zasilaniu z sieci i podtrzyma urządzenia podłączone do sieci.

  W przypadku kiedy łączysz system magazynowania energii z instalacją fotowoltaiczną, nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej zmagazynujesz w baterii zamiast oddawać je do zewnętrznej sieci energetycznej, a wykorzystasz je wtedy, kiedy nie będzie słońca. Zwiększysz w ten sposób poziom autokonsumpcji wytworzonej energii i realnie obniżysz koszty.

  Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego w instalacjach fotowoltaicznych wykorzystujemy najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku – mikroinwertery, a przy magazynach energii wybraliśmy producenta, który używa wyłącznie wysokowydajnych najwyższej jakości podzespołów.

  Połączenie obu systemów daje podwójne korzyści. Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działała nieprzerwanie w razie awarii sieci.

  Z naszym rozwiązaniem będziesz mieć możliwość podglądu pracy systemu do magazynowania energii na trzy sposoby:

  1. Na wyświetlaczu obok zestawu
  2. W aplikacji mobilnej (VRM app)
  3. W przeglądarce internetowej (VRM Portal)

  5 lat gwarancji na inwerter bateryjny oraz 10 lat gwarancji na akumulatory. Dodatkowo producent akumulatorów litowo-jonowych wskazuje, że baterie są w stanie przepracować co najmniej 6000 cykli pracy/ładowania, co daje kilkanaście lat pracy bez zakłóceń.

  System magazynowania energii firmy Victron może być rozbudowywany z 1 fazowego do 3 fazowego w dowolnym momencie. Dodatkowo sam decydujesz na ile godzin chcesz mieć podtrzymane urządzenia elektryczne: 6, 12 a może 24 godziny. W dowolnym momencie możesz  zwiększyć pojemność akumulatorów, poprzez dokupienie dodatkowych baterii.

  Dostępne rozwiązania:

  MultiPlus

  MultiPlus II

  Quattro

  Dostępne rozwiązania:

  Firma Victron Energy jest jednym ze światowych liderów w sprzedaży komponentów fotowoltaicznych przeznaczonych do zastosowań wyspowych. Wśród producentów magazynów energii wyróżnia się tym, że nie skupia się jedynie na tej jednej gałęzi - dzięki temu produkty przez nią oferowane są bardziej kompleksowe i dostosowane do potrzeb rynku.

  Zyskaj nawet do 20 tysięcy złotych!

  Mój Prąd 4.0

  Chcesz zainwestować w magazyn energii? Poznaj szczegóły najnowszej edycji dofinansowania rządowego Mój Prąd i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

  Masz pytania dotyczące dofinansowania? Skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów przy poprzednich edycjach programu.

  Udogodnienia dla Twojego domu

  Fotowoltaika

  Fotowoltaika


  Zyskuj na czystej energii! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach i ciesz się niższymi rachunkami za prąd. Masz więcej pytań?
  Dowiedz się więcej

  Pompa ciepła

  Pompa ciepła

  Najtańsze źródło energii grzewczej dla Twojego domu.Przekonaj się, jak możesz zacząć oszczędzać na rachunkach!
  Dowiedz się więcej

  Ładowarka do samochodu

  Ładowarka do samochodu


  Ładowanie samochodów elektrycznych energią fotowoltaiczną - inteligentne, szybkie, tanie.
  Dowiedz się wiecej

  Magazyn energii

  Magazyn energii


  Postaw na system, który zapewni Ci stałe zasilanie urządzeń elektrycznych bez względu na przerwy w dostawie prądu lub awarii sieci.
  Dowiedz się wiecej