Fotowoltaika bez ryzyka! Rata niższa niż rachunek za prąd.

Spłata po 7 miesiącach

Nie masz gotówki, a chciałbyś zacząć oszczędzać na energii elektrycznej?

Skorzystaj z atrakcyjnych warunków rozłożenia spłaty na miesięczne raty, a wpłatę pierwszej raty – jeśli zechcesz – będziesz mógł dokonać po 7 miesiącach!
Nie musisz mieć środków na wpłatę początkową, dodatkowo nie zawsze wymagane jest udokumentowanie dochodów, a decyzję o otrzymaniu kredytu otrzymasz w kilka minut. Rata niższa niż rachunek za pra jest w zasięgu ręki!

Rata niższa niż rachunek – co to oznacza w praktyce?

Oznacza to, że Twoja instalacja zacznie na siebie zarabiać już od pierwszego dnia po jej włączeniu, a Ty pierwszą ratę kredytu zapłacisz dopiero za kilka miesięcy. Dodatkowo wysokość przyszłej raty jest zbliżona do miesięcznych wydatków za prąd, więc nie odczujesz różnicy w portfelu.

To Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć swój kredyt. Możesz go spłacić w 5, ale również w 10 lat, przez co miesięczna rata będzie stosunkowo niska.

Poznaj przykład Pana Adama z Gdańska,
który zainwestował w fotowoltaikę 8 mies. temu

Dom Pana Adama ma 150m2. Rodzina składa się z 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku szkolnym. Ich łączne wydatki na energię elektryczną wynosiły około 330 zł miesięcznie.
Obliczyliśmy, że instalacja o mocy 6,4kWp powinna w pełni zaspokoić potrzeby rodziny Pana Adama.
Po uwzględnieniu dotacji programu „Mój Prąd”, którą pomogliśmy uzyskać, koszt obniżył się o 5 000 zł, a miesięczna  rata kredytu zmniejszyła się do 299 zł.
Dodatkowa korzyścią finansową jest możliwość odliczenia kosztów instalacji fotowoltaicznej od podstawy opodatkowania, co jeszcze pomniejszy jej ostateczny koszt, a Ty będziesz miał więcej środków na inne wydatki.

Skontaktuj się z nami    fotowoltaika bez ryzyka

    Rata niższa niż rachunek za prąd!

    Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!