Wysokiej klasy moduły fotowoltaiczne

Od jakości i trwałości zastosowanych komponentów zależy wydajność całej instalacji. Wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne to gwarancja długoletniej sprawności systemu i szybszego zwrotu z inwestycji.

Znaczna większość instalacji w Stilo Energy projektowana jest z wykorzystaniem monokrystalicznych modułów o mocy 385 – 400 Wp, a zatem najmocniejszych tego typu na polskim rynku. Gwarantują one większe uzyski na obszar powierzchni i optymalny uzysk niezależnie od pogody, a więc także przy słabym nasłonecznieniu i niskiej temperaturze. Dzięki ich mocy i wielkości przewyższającej standardowe moduły, można użyć ich mniej i uzyskać oczekiwaną moc instalacji.
W naszych instalacjach wykorzystujemy moduły monokrystaliczne w technologii half-cut cell, czyli moduły z ogniwami ciętymi na pół. W typowym module opartym na technologii krzemowej znajduje się 60 ogniw, w half cut – aż 120. Co to zmienia? Podwojona liczba półogniw zmniejszają opór wewnętrzny, zapewniając wyższą moc wyjściową, większą wydajność oraz niezawodność.

Technologia half-cut call wraz z mikrofalownikiem

Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celach handlowych, w tym sporządzenia i przedstawienia oferty handlowej, przez firmę STILO ENERGY S.A.

Dodatkowo moduły te zostały podzielone na dwie części. Dzięki temu niwelowany jest częsty problem częściowego zacienienia panelu. W przestarzałych technologicznie modułach, nawet niewielki poziom zacienienia, wyłączał z działania duży fragment lub całość panelu. Podwójna konstrukcja zapewnia wyłączenie tylko tej części, w której wystąpiło zacienienie, przez co spadek mocy wynosi jedynie kilkanaście punktów procentowych.
Wszystkie moduły objęte są 25 letnią gwarancją na efektywność produkcji. Oznacza to, że po tym okresie efektywność ich pracy nie będzie niższa niż 80% pierwotnej mocy. Są one bezobsługowe i niemalże niezniszczalne.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!