Fotowoltaika Kraków - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Krakowie i okolicach

fotowoltaikastilo

Firma Stilo Energy działa na polskim rynku od 2017 roku. To marka, którą stworzyli profesjonaliści – przedstawiciele branży energetycznej i finansowej. Hybryda wiedzy i doświadczenia oraz chęci do oferowania kompleksowych usług fotowoltaicznych na bezkonkurencyjnym poziomie pozwoliła na zbudowanie marki – lidera rynku pod względem liczby instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i zleceń, których nie da się zrealizować! W dążeniu do celu, którym jest poprawa komfortu Klientów w zakresie pozyskiwania energii elektrycznej, każdy problem traktujemy jak wyzwanie motywujące nas do poszukiwania optymalnych, maksymalnie skutecznych i opłacalnych rozwiązań.

Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych w Krakowie i okolicach, a także na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej

Montaż fotowoltaiki w Krakowie

Dlaczego warto wybrać Stilo Energy? Oferujemy kompleksowe usługi oraz przejrzyste warunki współpracy. Działalność naszej firmy opiera się na trzech filarach: inteligencja rozwiązań, komunikacja z Klientem i współpraca ze starannie dobranymi partnerami. Z zaangażowaniem i dumą budujemy markę będącą blisko Klienta i proponującą mu innowacyjne rozwiązania, skrojone na miarę jego potrzeb. Stilo Energy jest pierwszą polskich firmą, która dołączyła do międzynarodowej organizacji SunSpec – jej celem jest definiowanie standardów otwartych danych dla przemysłu energii odnawialnej i fotowoltaiki. Dzięki temu trzymamy rękę na fotowoltaicznym pulsie i możemy oferować naszym Klientom wyłącznie rozwiązania inteligentne, proekologiczne i pro ekonomiczne.

Projektując i montując instalacje fotowoltaiczne sięgamy zawsze po najnowocześniejsze technologie i komponenty pochodzące od sprawdzonych dostawców:

  • Mikrofalowniki – pozwalające zwiększyć produkcję energii nawet o 15% w stosunku do klasycznych falowników i zniwelować spadki efektywności instalacji.
  • Panele monokrystaliczne full black – maksymalnie estetyczne panele o najwyższej na polskim rynku mocy 400 kW, których wydajność zwiększa dodatkowo głęboka, czarna barwa.

Ponadto gwarantujemy Ci… gwarancję! I to nie byle jaką, bo złotą! Złota Gwarancja Stilo Energy obejmuje dwukrotny okres zwrotu z inwestycji. Ponadto wybrani przez nas dostawcy komponentów oferują dłuższe od standardowych gwarancje na swoje produkty – najczęściej 30 lat na panele i 12 lat na mikrofalowniki.

Ogólnopolska firma na małopolskim rynku

Stilo Energy to firma o zasięgu ogólnopolskim działająca prężnie na terenie Krakowa i okolic. Dzięki doskonale zaprojektowanej i zarządzanej sieci instalatorów regionalnych, dysponujących zaawansowanymi narzędziami i nowoczesną flotą samochodową – możemy oferować swoje usługi m.in. na terenie województwa małopolskiego, w Krakowie i jego okolicach. Tym, co nas zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji jest nie tylko jakość stosowanych rozwiązań, ale również maksymalnie indywidualne podejście do Klienta i każdego kolejnego zlecenia. Otwartość, wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie mierzyć się z nawet najtrudniejszymi wyzwaniami. Nie straszne są nam nietypowe dachy czy zalesione okolice – szukamy rozwiązań w pozornie niedających się rozwiązać sytuacjach, zawsze do skutku!

Panele fotowoltaiczne montowane przez Stilo Energy to:

  • Profesjonale konsultacje, podczas których dokładnie zbadamy teren i przeanalizujemy Twoje potrzeby.
  • Indywidualny projekt, optymalnie dopasowany do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego.
  • Bezpieczny transport oraz sprawny i terminowy montaż instalacji złożonej wyłącznie z najwyższej jakości, innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie komponentów.
  • Kompetentna obsługę posprzedażową i monitoring instalacji.
  • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Kraków i woj. małopolskie

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najważniejszych aspektów procesu podejmowania decyzji o przejściu na energię pozyskiwaną z fotowoltaiki są dla naszych Klientów finanse. Nasi regionalni przedstawiciele doskonale znają krakowski rynek finansowy, również ten związany z możliwościami uzyskania wsparcia – pożyczki, dofinansowania czy dotacji. Osoby decydujące się na instalację fotowoltaiki w gospodarstwie domowym zlokalizowanym na terenie województwa małopolskiego – mogą skorzystać m.in. z: niskooprocentowanych kredytów (współpracujemy z Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing), ulg podatkowych (do 10 tyś. zł) oraz ulg inwestycyjnych dla rolników.

Formy dofinansowania do paneli w Krakowie:

  • ogólnopolski program Mój Prąd – od 2019 roku Stilo Energy jest partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie Mój Prąd, co pozwala nam składać wnioski o dotację w imieniu Klientów i tym samym ograniczać do minimum załatwianie przez nich wszelkich formalności,
  • program priorytetowy Czyste Powietrze dla województwa małopolskiego (szczegóły: https://www.wfos.krakow.pl/).

ADRES:

 

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Krakowie i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Krakowie i województwie małopolskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą