Fotowoltaika Poznań - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Poznaniu i okolicach

fotowoltaikastilo

Firma Stilo Energy powstała w 2017 roku. Stworzyli ją doświadczeni przedstawiciele dwóch branż: energetycznej i finansowej, których celem było oferowanie usług na najwyższym poziomie – nowoczesnych, satysfakcjonujących i maksymalnie proekologicznych. Połączenie specjalistycznej wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz pogłębiona, doskonała znajomość rynku usług finansowych pozwoliły na skonstruowanie oferty, która efektywnie i kompleksowo zaspokaja potrzeby Klientów. Profesjonalny zespół Stilo Energy, w ciągu zaledwie trzech lat, zbudował markę, która jest aktualnie liderem rynku pod względem liczny instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników.

Jesteśmy zmotywowani i nie boimy się wyzwań, co pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia z zakresu projektowania i montażu fotowoltaiki na terenie Poznania, okolic i w całym kraju.

Dowiedz się więcej

Nasze usługi fotowoltaiczne w Poznaniu i okolicach są kompleksowe, a zasady, zgodnie z którymi będziemy współpracować – w pełni transparentne. Swoją działalność opieramy na trzech filarach: inteligencja rozwiązań, komunikacja z Klientem i współpraca ze starannie dobranymi partnerami.

Sięgamy wyłącznie po najnowocześniejszą technologię, opartą na mikrofalownikach (pozwalających zwiększyć produkcję energii nawet o 15% w stosunku do klasycznych falowników i zniwelować spadki efektywności instalacji) oraz panelach monokrystalicznych full black (estetyczne panele o najwyższej na polskim rynku mocy 400 kW, których wydajność zwiększa dodatkowo czarna barwa). Ściśle współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami komponentów, którzy oferują innowacyjne rozwiązania i dłuższe od standardowych gwarancje na swoje produkty (najczęściej 30 lat na panele i 12 lat na mikrofalowniki). Dodatkowo nasi Klienci otrzymują od nas Złotą Gwarancję Stilo Energy, obejmującą dwukrotny okres zwrotu z inwestycji.

Z dumą informujemy, że Stilo Energy jest pierwszą polską firmą, która dołączyła do międzynarodowej organizacji SunSpec, której celem jest definiowanie standardów otwartych danych dla przemysłu energii odnawialnej i fotowoltaiki. Dzięki temu trzymamy rękę na pulsie i możemy oferować naszym Klientom tańszą fotowoltaikę opartą na inteligentnych, innowacyjnych rozwiązaniach.

Panele fotowoltaiczne Poznań – działamy lokalnie!

Stilo Energy to ogólnopolska firma świadcząca swoje usługi na lokalnych rynkach. Nasi Klienci mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, w dowolnym punkcie Poznania oraz jego okolic. Nigdy nie działamy szablonowa – nasze podejście do każdego zlecenia zawsze cechuje indywidualność, która pozwala na dobór instalacji optymalnie dopasowanej do potrzeb i oczekiwań Klienta oraz specyficznych warunków (również nietypowych dachów czy zalesionej okolicy). Ogólnopolska sieć doświadczonych, certyfikowanych instalatorów Stilo Energy, dysponujących profesjonalnym wyposażeniem oraz nowoczesną flotą samochodową umożliwiają szybką i terminową realizację zleceń.

Dlaczego warto wybrać montaż paneli fotowoltaicznych ze Stilo Energy:

  • Przeprowadzimy profesjonalne konsultacje, dokładnie zbadamy warunki pod instalację.
  • Przygotujemy indywidualny projekt, dopasowany do potrzeb i możliwości.
  • Przeprowadzimy sprawny, terminowy montaż instalacji złożonej z najwyższej jakości komponentów – nie musisz martwić się o transport.
  • Będziemy prowadzić regularny monitoring Twojej przydomowej elektrowni – nie zostawimy Cię po zakończeniu montażu.

Pomożemy Ci również w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki – optymalnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Poznań i województwo wielkopolskie

Jednym z kluczowych aspektów decyzji o przejściu na energię pozyskiwaną z promieni słonecznego są dla naszych Klientów finanse. Nasi regionalni przedstawiciele doskonale znają poznański rynek fotowoltaiki, również ten związany z możliwościami uzyskania wsparcia finansowego. Osoby decydujące się na instalację fotowoltaiki w gospodarstwie domowym zlokalizowanym na terenie województwa wielkopolskiego – mogą skorzystać m.in. z: niskooprocentowanych pożyczek / kredytów (Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing), ulg podatkowych (do 10 tys. zł) i ulg inwestycyjnych dla rolników.

Różne formy dofinansowania oferują również instytucje rządowe i samorządowe w Poznaniu:

  • ogólnopolski program Mój Prąd – od 2019 roku Stilo Energy jest partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie Mój Prąd, co pozwala nam składać wnioski o dotację w imieniu Klientów i tym samym ograniczać do minimum załatwianie przez nich wszelkich formalności
  • program priorytetowy Czyste Powietrze dla województwa wielkopolskiego (szczegóły: https://www.wfosgw.poznan.pl/).

ADRES:

Poznań

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Poznaniu i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Poznaniu i województwie wielkopolskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą