Fotowoltaika Zielona Góra - instalacje fotowoltaiczne

Stilo Energy – panele fotowoltaiczne w Zielonej Górze i okolicach

fotowoltaikastilo

Stilo Energy założyła grupa doświadczonych menedżerów z branży energetycznej i usług finansowych w grudniu 2017. Naszym największym kapitałem, a zarazem korzyścią dla klientów, jest zespół profesjonalnych, zmotywowanych pracowników. Doradzą i pomogą nawet w najbardziej skomplikowanych i nietypowych sprawach. Dla nas nie ma niemożliwego. Być może dlatego w zaledwie 3 lata staliśmy się liderem rynku, jeśli chodzi o liczbę instalacji opartych na innowacyjnej technologii mikrofalowników. Oferujemy montaż fotowoltaiki w Zielonej Górze i na terenie całego lubuskiego, ale nie ograniczamy się do zachodniej Polski. Jesteśmy obecni w całym kraju.

Dowiedz się więcej

W tym przypadku ilość idzie w parze z jakością, bo swoją działalność opieramy na trzech równoważnych filarach. Są nimi:

 • inteligencja rozwiązań,
 • komunikacja z klientami,
 • współpraca z partnerami.

Panele fotowoltaiczne, falowniki i mocowania, które proponujemy klientom, pochodzą od najlepszych producentów na świecie. W listopadzie 2019 roku Stilo Energy zyskało miano partnera Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie programu Mój Prąd. Będąc stroną porozumienia, możemy składać wnioski o dotację na instalację fotowoltaiczną w imieniu klienta. Dzięki temu nowoczesna technologia staje się osiągalna dosłownie dla każdego – nawet dla osób, które obawiają się formalności. Jak otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki w woj. lubuskim? O tym niżej.

Stilo Energy jako pierwsza polska firma dołączyło do SunSpec. Ta międzynarodowa organizacja koncentruje się na definiowaniu standardów otwartych danych dla branży energii odnawialnej i fotowoltaiki (PV). Służy to obniżaniu kosztów, wbudowaniu większej inteligencji w komponenty systemu oraz usprawnieniu integracji i zarządzania systemami energii odnawialnej.

Montujemy panele fotowoltaiczne w Zielonej Górze i województwie lubuskim ale też w całym kraju jako jeden z 5 głównych operatorów programu Mój Prąd. Lokalna obecność i światowe rozwiązania sprawiają, że możemy zaproponować najnowsze technologie w zakresie fotowoltaiki mieszkańcom Zielonej Góry i okolic.

Stilo Energy tworzą:

 • Ogólnopolska sieć własnych instalatorów, dokładnie przeszkolonych w zakresie montażu fotowoltaiki od producentów, z którymi współpracujemy.
 • Najnowocześniejsza technologia oparta o mikrofalowniki (mikroinwertery)
 • Wsparcie przy staraniach o dopłaty do fotowoltaiki. Pomożemy sfinansować panele z programów regionalnych i ogólnopolskich, tak aby inwestycja w odnawialną energię była jak najmniejszym obciążeniem dla Twojego budżetu i szybko się zwróciła
 • Dogodne formy finansowania inwestycji (współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi)
 • Odpowiedzialność za instalacje od A do Z, do tego szereg niezbędnych gwarancji
 • Najmocniejsze panele na rynku od producentów o światowej renomie

Dobór instalacji fotowoltaicznej do potrzeb klienta (np. dopasowanie rodzaju instalacji do nietypowych dachów czy zalesionej okolicy).

Dofinansowanie do fotowoltaiki Zielona Góra i woj. lubuskie

 • program Słoneczne Dachy – mikroinstalacje fotowoltaiczne dla domów wielorodzinnych i spółdzielni,
 • ogólnopolski program Mój Prąd,
 • ulga podatkowa – do 10 000 zł,
 • ulga inwestycyjna dla rolników,
 • nisko oprocentowane kredyty – współpracujemy między innymi z Alior Bank, Millenium, BPS Leasing, Idea Leasing, co pozwala zaoferować klientom dogodne warunki finansowania inwestycji,
 • Program priorytetowy Czyste Powietrze dla województwa lubuskiego.

ADRES:

Ul. Jędrzychowska 20D

65-385 Zielona Góra

Dowiedz się więcej na temat uzyskania dofinansowania do paneli fotowoltaicznych w Zielonej Górze i nie tylko:

Dowiedz się więcej

W całej Polsce, w tym w Zielonej Górze i województwie lubuskim zrealizowaliśmy prawie 4000 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy niemal 25 MW.

Dysponujemy blisko 100 własnych ekip instalatorskich na terenie całej Polski.

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą