Opłacimy Twój jednomiesięczny rachunek za prąd!

Promocja fotowoltaika - najmocniejsze panele ULICA 385w

Zakup instalacji fotowoltaicznej to pierwszy krok w kierunku osiągnięcia niezależności energetycznej. Decydując się na taką inwestycję do końca września, skorzystasz ze specjalnej promocji, w której opłacimy Twój jednomiesięczny rachunek za prąd.* Oferta obejmuje bezpłatny audyt i montaż instalacji fotowoltaicznej, oraz oparta jest o wysokiej klasy moduły fotowoltaiczne ULICA 385W produkowane z zastosowaniem najnowszych technologii half-cut cell oraz duo, co zapewnia wysokie uzyski od początku działania instalacji oraz zwrot z inwestycji nawet w 7 lat. Monokrystaliczne panele Full Black to także gwarancja eleganckiego wyglądu Twojego domu, ze względu na czarną barwę modułów.
Poniższa kalkulacja przedstawia szacowany zwrot z inwestycji, dla instalacji o wielkości 7,7 kWp, i uwzględnia dotację w wysokości 5000 zł oraz ulgę podatkową.

Skontaktuj się ze StiloEnergy

Ile zaoszczędzisz z fotowoltaiką 3

Umów się z doradcą ds. fotowoltaiki 3

*Cena za zestaw fotowoltaiczny zostanie pomniejszona o kwotę średniego, miesięcznego rachunku za energię elektryczną podanego przez klienta do kalkulacji oferty.
**Koszt instalacji wyliczony na dzień 17.07.2020 dla płatności gotówką z uwzględnieniem dotacji Mój Prąd oraz Ulgi Termomodernizacyjnej oraz stałej stawki za energię elektryczną – 0,67 zł/1kWh. Obliczenia wykonane dla instalacji na dachu skośnym pokrytym blachodachówką, dla 20 paneli ULICA 385W ułożonych pionowo, na jednej połaci ustawionej pod kątem 35 stopni w kierunku południowym.